DieRoten.pl
Reklama

Hamann: Zidane reprezentuje udany futbol

fot. Photogenica
Reklama

Od pewnego czasu w mediach toczy się nieustanna dyskusja o tym, kto ma zostać nowym trenerem pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Niemieckie i zagraniczne media dyskutują o różnych nazwiskach, zaś w świecie niemieckiego futbolu również toczy się dyskusja odnośnie tego, kto powinien zostać nowym szkoleniowcem ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Swoimi przemyśleniami w tym temacie podzielił się ostatnio Dietmar Hamann, który jest przekonany, że odpowiednim kandydatem na to stanowisko może być Zinedine Zidane, który w przeszłości trzykrotnie sięgnął po Ligę Mistrzów z Realem Madryt.

− Dla mnie nie ma dobrego i złego futbolu, jest tylko futbol udany i nieudany. A Zidane reprezentuje ten udany, udowodnił to w Realu. Wygrał Ligę Mistrzów z Realem trzy razy z rzędu – powiedział Hamann.

Ponadto Hamann jest zdania, że innym trenerem, który pasowałby do pracy w Monachium jest Jose Mourinho, który posiada już przeogromne doświadczenie.

− Mourinho może grać trochę bardziej defensywnie, ale doświadczyłem go jako profesjonalisty w Anglii. Piłkarze Chelsea zachwycali się nim, większość z nich nadal utrzymuje z nim kontakt. I odniósł niesamowity sukces – dodał.

− Bayern prawdopodobnie byłby dla niego szansą na trenowanie innego klubu, z którym mógłby wygrać Ligę Mistrzów. Dlatego dla mnie byłby on jednym z tych dla FCB – podsumował Dietmar Hamann.


Źródło: Bild / RAN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...