DieRoten.pl

Hainer: Nie zauważyłem frustracji Roberta

14.10.2021, 20:20:46
FotoOlimpik

Podobne artykuły

We wczorajszym wydaniu niemieckiego tygodnika „Sport Bild” pojawił się obszerny artykuł, który został w pełni poświęcony Robertowi Lewandowskiemu.

reklama

reklama

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła poinformowali, że napastnik bawarskiego klubu czuje się sfrustrowany w Bayernie i ma ku temu kilka powodów. Wśród nich można wymienić między innymi pozostawione bez odpowiedzi bossów pytanie Zahaviego o przedłużenie kontraktu.

Ponadto Robert Lewandowski ma być niezadowolony z powodu niedawnych wypowiedzi Hasana Salihamidzica na temat Erlinga Haalanda i nieustanych plotek o możliwym pozyskaniu norweskiego napastnika przez ekipę rekordowego mistrza Niemiec w przyszłym sezonie.

Nie dalej jak dziś, podczas oficjalnego otwarcia klubowej restauracji w Campusie bawarskiego klubu, o rzekomą frustrację najlepszego strzelca Bayernu ostatnich lat, zapytano prezydenta FCB, czyli Herberta Hainera, który nie zauważył, aby Polak był niezadowolony.

− Nie zauważyłem tego. Spotkałem się z nim tydzień temu, gdy wręczano mu Złotego Buta. Rozmawiałem z nim dłużej i wtedy w ogóle czegoś takiego nie dostrzegłem – powiedział Hainer.

− Lewandowski wie, jak bardzo go doceniamy. Dla mnie to najlepszy napastnik na świecie, on właśnie stał się piłkarzem światowego formatu, od lat gra na wysokim poziomie. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że go mamy – podsumował Herbert Hainer.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama16.10.2021 09:31
15.10.2021 09:19
W niedzielę strzeli i frustracja minie
14.10.2021 21:48
Gra trwa w najlepsze.
14.10.2021 21:46