DieRoten.pl

Gravenberch rozpoczął przygotowania z Bayernem

03.07.2022, 15:02:39
Shutterstock.com\Vlad1988

Jak już wcześniej informowaliśmy, nie dalej jak wczoraj, piłkarze Bayernu Monachium rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu 2022/2023.

Przypominamy, że póki co przygotowania rozpoczęli tacy zawodnicy jak Sven Ulreich, Bouna SarrChris Richards, Dayot Upamecano, Omar RichardsPaul Wanner oraz Joshua Zirkzee.

Dziś zgodnie z zapowiedziami, piłkarze rekordowego mistrza Niemiec odbyli niezbędne testy sprawnościowe. Co do do pozostałych graczy, to kolejnej grupy, która powróci do Monachium należy spodziewać się już 8 lipca. Ostatni monachijczycy wrócą z kolei 12 lipca.

Warto podkreślić, że przy Saebener Strasee pojawił się dzisiejszego ranka także nowy nabytek bawarskiego klubu, czyli Ryan Gravenberch, który zasilił szeregi Bayernu z Ajaxu za sunę 18,5 mln euro (w przyszłości kwota ta może jeszcze wzrosnąć o dodatkowe 5,5 mln euro z racji na ustalone bonusy w umowie transferu).

Holender uporał się już z poważną kontuzją kostki i jutrzejszego ranka powinien trenować z nowymi kolegami z pierwszego zespołu FCB.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)03.07.2022 15:08