DieRoten.pl

Gravenberch i spółka po testach wytrzymałościowych

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie, w sobotę i niedzielę pierwsza grupa piłkarzy Bayernu rozpoczęła oficjalnie przygotowania do nowego sezonu 2022/23.

Podczas gdy w sobotę odbyły się badania medyczne, to wczorajszego ranka mistrzowie Niemiec przeszli wymagane testy sprawnościowe oraz wytrzymałościowe.

Przypominamy zarazem, że w centrum wydajnościowym FCB obecny był również sprowadzony tego lata z Ajaxu Ryan Gravenberch, który w pełni wyleczył już kontuzję kostki i niedawno powrócił do indywidualnych treningów na murawie.

Jak czytamy w oficjalnym raporcie na „FCB.de”, monachijczycy przeszli kilka różnych testów – sprawdzano chociażby wytrzymałość na bieżni z maską tlenową. Z kolei ćwiczenia na korcie szybkościowym miały na celu przetestowanie szybkości i czasu reakcji zawodników.

Oprócz tego w programie znalazły się też testy skoków i równowagi „Bawarczyków”. Zgodnie z zapowiedziami, dziś o 10:00 na Saebener Strasse odbędzie się natomiast pierwsza sesja treningowa z udziałem Svena Ulreicha i spółki.

Co do reszty graczy, to w najbliższych dniach (8 i 12 lipca) powrócą pozostali piłkarze, którzy w czerwcu reprezentowali swoje kraje w ramach przerwy reprezentacyjnej.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...