DieRoten.pl
Reklama

Goretzka rozpoczyna rehabilitację

fot.
Reklama

Biorąc pod uwagę pierwszy zespół rekordowego mistrza Niemiec, Julian Nagelsmann musi radzić sobie od pewnego czasu bez kilku kontuzjowanych zawodników.

Wśród nich należy wymienić przede wszystkim Leona Goretzkę, któremu odnowił się uraz kolana, dlatego też podjęto decyzję o operacji, którą przeprowadził znany już lekarz Christian Fink w klinice w Innsbrucku.

Szczęśliwie zabieg przebiegł pomyślnie, ale niemiecki pomocnik jest zmuszony zrobić sobie dłuższą przerwę od gry w piłkę. Jak poinformował w południe dziennik „Bild”, Niemiec pojawił się dziś nad ranem w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse.

Po ośmiu dniach od przeprowadzonej operacji, 27-latek ma rozpocząć rehabilitację. Niemniej jednak dziennikarze wspomnianego wyżej źródła podkreślają, że reprezentant niemieckiej kadry narodowej będzie pauzować jeszcze około 6 tygodni. Jego absencja może być z kolei szansą dla Sabitzera czy też Gravenbercha.

Choupo trenuje na siłowni

Niezdolny do treningów na murawie pozostaje wciąż Eric Maxim Choupo-Moting, któremu od początku przygotowań doskwierają problemy z przywodzicielem. Kameruńczyk znajduje się obecnie na zaawansowanym etapie treningów na siłowni.

Sarr bez przyszłości

Bouna Sarr po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją kolana, rozpoczął wczoraj treningi indywidualne na murawie. Niemniej jednak Senegalczyk pozostaje bez przyszłości w Monachium. Problemem jest jednak fakt, że do tej pory nie pojawiła się żadna oferta za defensora.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...