DieRoten.pl
Reklama

Golden Boy: Głosujemy na Bawarczyków

fot. skwiot.pl
Reklama

Jak co roku włoski „Tuttosport” publikuje listę zawodników, którzy są nominowani do prestiżowej nagrody dla młodych i utalentowanych zawodników, czyli Golden Boy.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów w plebiscycie Golden Boy 2023. Z Bayernu nominowanych jest dwóch zawodników.

Tym razem wśród nominowanych do nagrody Golden Boy 2023 znalazło się raptem dwóch zawodników rekordowego mistrza Niemiec. Mowa jest o takich piłkarzach jak Jamal Musiala oraz Mathys Tel.

Co więcej początkową listę 100 graczy uzupełnia również sporo nazwisk z klubów występujących w Bundeslidze – podobnie jak FCB, Borussia Dortmund posiada w zestawieniu dwóch reprezentantów.

Golden Boy to nagroda, która przyznawana jest dla najlepszego zawodnika w Europie do lat 21. W finalnym głosowaniu bierze udział dokładnie 40 przedstawicieli mediów z całej Europy. Przypominamy zarazem, że przed rokiem zwyciężył Gavi z Barcelony.

Nominowani piłkarze z Bundesligi:

Bayern Monachium: Mathys Tel oraz Jamal Musiala.
Borussia Dortmund: Jamie Bynoe-Gittens oraz Youssoufa Moukoko.
Bayer 04 Leverkusen: 
Florian Wirtz.
RB Lipsk: Benjamin Sesko.
FC Augsburg: Arne Engels.
Borussia M’Gladbach: Luca Netz.
VfL Wolfsburg: Kevin Paredes.

Dla przypomnienia warto jeszcze wspomnieć, że w przeszłości, a będąc dokładniejszym w 2016 roku zwyciężył były piłkarz Bayernu ‒ Renato Sanches. Włoski „Tuttosport” będzie rzecz jasna sukcesywnie zmniejszał liczbę nominowanych piłkarzy, po czym ostatecznie zostanie wyłoniony zwycięzca 2023 roku.

>>> Głosować można tutaj <<<

Jak zagłosować?

Po kliknięciu linku pojawi się nam lista wszystkich nominowanych. Graczy Bayernu możecie znaleźć tradycyjną metodą lub po prostu wcisnąć kombinację klawiszy CTRL + F i w pole wyszukiwania wpisać Musiala, lub Tel. Po wyszukaniu piłkarza zaznaczamy go, po czym na samym dole klikamy „Vota ora”.

Źródło: Tuttosport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...