DieRoten.pl

Gnabry ma nadzieję, że niebawem wznowi treningi

07.01.2020, 09:32:13
FotoOlimpik

Nowy Rok z całą pewnością nie rozpoczął się najlepiej dla skrzydłowego i jednego z kluczowych zawodników rekordowego mistrza Niemiec, a będąc dokładniejszym dla Serge'a Gnabry'ego.

Pierwszego dnia zimowego obozu przygotowawczego w Dosze, niemiecki skrzydłowy trenował bez najmniejszych kłopotów, jednakże nazajutrz zaczęły mu doskwierać problemy mięśniowe.

Nieco później Hansi Flick podczas oficjalnej konferencji prasowej w Katarze potwierdził, że Serge Gnabry boryka się z urazem ścięgna Achillesa, zaś mistrzowie Niemiec muszą być bardzo ostrożni w przypadku jego sytuacji.

Nie tak dawno temu o komentarz w sprawie kontuzjowanego zawodnika Bayernu poproszono lekarza klubowego, czyli Dr. Mueller-Wohlfahrta. Niestety 77-latek stwierdził, iż nie ma tak naprawdę prognoz na określenie dokładnego powrotu Serge’a do treningów.

Wszystko odbywa się powoli powiedział Mueller-Wohlfahrt.

Jak już wiemy mistrzowie Niemiec będą obecni w Dosze do 10 stycznia, po czym powrócą do Monachium. Dzień później podopiecznych Hansiego Flicka czeka sparing z 1. FC Nuernberg. Sam Gnabry ma jednak nadzieję, że uda mu się jeszcze wrócić do zajęć z kolegami w Katarze.

Mam nadzieję, że wrócę tutaj do treningów z zespołem – zdradził Serge na łamach „AZ”.

źródło: AZ
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama08.01.2020 20:10
Ja także trzymam kciuki.
07.01.2020 20:12
Wszyscy mamy taką nadzieję!!

reklama