DieRoten.pl

Głosowanie na Zawodnika Stycznia w BL

07.02.2020, 00:28:14
FotoOlimpik

Poznaliśmy już nominowanych graczy do szóstej nagrody Zawodnika Miesiąca w Bundeslidze w sezonie 2019/20, która została wprowadzona do rozgrywek ligowych w Niemczech przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej w sezonie 2018/19.

Podobnie jak w poprzedniej edycji nominowanych jest sześciu zawodników. Tym razem w ich gronie znalazło się trzech piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec i mowa jest o takich graczach jak Leon GoretzkaIvan Perisic oraz Robert Lewandowski. Stawkę uzupełniają jeszcze tacy gracze jak Erling Haaland i Jadon Sancho (obaj BVB) oraz Kai Havertz (Bayer 04).

W głosowaniu na najlepszego gracza danego miesiąca biorą udział nie tylko dziennikarze oraz kapitanowie wszystkich drużyn BL, ale i także kibice oraz legendarni piłkarze Bundesligi. Warto także nadmienić, iż głosowanie odbywa się w dwóch etapach (nominowanych zawsze będzie 6).

Selekcja do tej nagrody opiera się na obszernych danych zebranych przez zależną DFL firmie „Sportec Solutions”. Piłkarz Miesiąca jest zestawiony na podstawie ponad 20 różnych kryteriów jak na przykład liczba zdobytych goli, asyst czy wykreowanych okazji. Po wyróżnienie sześciu graczy rozpoczyna się drugi etap.

W drugiej fazie następuje głosowanie na wyróżnionych zawodników. 30% wszystkich głosów należy do kapitanów 18 drużyn Bundesligi. Taką samą ilość do rozdysponowania mają eksperci składający się z legend oraz dziennikarzy. Najwięcej do powiedzenia mają jednak kibice z całego świata, którzy mogą w sumie oddać 40% wszystkich głosów.

Nominowani zawodnicy:

– Leon Goretzka (Bayern)
– Ivan Perisic (Bayern)
– Robert Lewandowski (Bayern)
– Jadon Sancho (Borussia Dortmund)
– Erling Haaland (Borussia Dortmund)
– Kai Havertz (Bayer Leverkusen)

>>> Głosować można tutaj <<<

Wyniki wszystkich głosowań znajdziecie poniżej. Przy każdym głosowaniu będziemy uzupełniać poniższe zestawienie o kolejne nazwiska.

Sierpień: Robert Lewandowski (Bayern)
Wrzesień: 
Amine Harit (Schalke)
Październik: Serge Gnabry (Bayern)
Listopad: Timo Werner (RB Lipsk)
Grudzień: 
Timo Werner (RB Lipsk)
Styczeń: 
Luty: 
Marzec: 
Kwiecień:
Maj:
 

źródło: Bundesliga.com
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama07.02.2020 20:54
Może wygra ale wszystkie bramki były ładne i każdy zasłużył na zwycięstwo.
07.02.2020 08:45
I tak wiadomo, że tytuł zgarnie Haaland
07.02.2020 00:34

reklama