DieRoten.pl

Glasner: Bardzo utrudniliśmy zadanie Bayernowi

02.03.2022, 08:27:47
DieRoten.pl

Nie dalej jak w ubiegłą sobotę, podopieczni Juliana Nagelsmanna w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi mierzyli się na wyjeździe z drużyną Eintrachtu Frankfurt.

Piłkarze rekordowego mistrza Niemiec zaprezentowali się lepiej niż w ostatnich tygodniach i choć mieli trudności z wykorzystywaniem swoich okazji bramkowych, to koniec końców pojedynek we Frankfurcie zakończył się zwycięstwem 1:0 na korzyść FCB.

Podczas pomeczowego wywiadu, na temat porażki swojego zespołu wypowiedział się trener Oliver Glasner, który podkreślił, że choć nikt w drużynie nie jest zadowolony z wyniku, to mimo wszystko on sam jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy bardzo dobrze bronili się przed monachijczykami.

− Nigdy nie jesteśmy zadowoleni, gdy przegrywamy i ja też nie jestem zadowolony z tego wyniku. Jestem jednak bardzo zadowolony z pracy zespołu. Bardzo utrudniliśmy zadanie Bayernowi i bardzo dobrze zrealizowaliśmy założenia taktyczne – powiedział Glasner.

− Mieliśmy wiele sytuacji, w których dobrze broniliśmy. Bayern zawsze ma szanse na zdobycie bramki, a tak jest w przypadku każdej drużyny na świecie. Przeciwko Bayernowi nie można sobie na nic pozwolić. W długich okresach czasu robiliśmy to bardzo dobrze – dodał.

− Próbowaliśmy zrobić wszystko, aby doprowadzić do wyrównania, ale w tej chwili po prostu nie potrafimy zdobywać bramek. Jednak z mojego punktu widzenia, w porównaniu z innymi meczami, była to wyraźna różnica – mówił dalej trener Eintrachtu.

Opiekun klubu z Hesji mimo porażki z bawarskim klubem, dostrzegł w występie swoich podopiecznych liczne pozytywy, na których Eintracht może bazować i budować w nadchodzących tygodniach.

− Ten występ daje mi nadzieję, że zakończyliśmy ten zastój. Forma, pasja do gry i jedność były o wiele lepsze niż w poprzednich tygodniach. Jestem przekonany, że sukces przyjdzie ponownie – podsumował Oliver Glasner.

źródło: SGE

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)02.03.2022 20:33
Trudno się z nim nie zgodzić ale prawda jest taka że zawsze grało nam się ciężko z tym przeciwnikiem. Dla mnie najważniejsze że wygraliśmy.