DieRoten.pl

Ginter: Zobaczą co przyniosą kolejne miesiące

15.10.2021, 08:18:42
Fotolia

Podobne artykuły

Na ten moment nie wiadomo jak dalej potoczy się dalsza przyszłość Niklasa Suele, którego umowa z bawarskim klubem wygasa z dniem 30 czerwca 2022 roku.

reklama

reklama

W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych informacji – podczas gdy niektóre źródła donoszą, że Niemiec odejdzie, to inne utrzymują, że Niklas Suele przedłuży swój kontrakt i to głównie za sprawą Juliana Nagelsmanna. Z kolei niemiecki „Bild” utrzymuje, że rozmowy klubu z defensorem ws. nowej umowy ruszą zimą.

Gdyby jednak 26-latek ostatecznie zdecydował się opuścić stolicę Bawarii latem 2022 roku, to monachijczycy mają już na swoim celowniku dwóch graczy – mowa o Ruedigerze oraz Ginterze (obaj mogą trafić do FCB na zasadzie wolnego transferu). Drugi z nich był nawet łączony z Bayernem zeszłego lata, ale transfer nie doszedł do skutku. Ostatnio zawodnik Gladbach udzielił wywiadu dla „Sport1”, w którym odniósł się do plotek łączących go z „Gwiazdą Południa”.

− Oczywiście, że o tym myślę, mój kontrakt wygasa w przyszłym roku. Z szacunku dla Gladbach nie rozmawiałem jednak nigdy o innych klubach. Do tej pory nie pojawiła się żadna konkretna oferta z Gladbach – powiedział Ginter.

− Max Eberl już to wyjaśnił. Zobaczymy, co przyniosą kolejne miesiące. Jestem bardzo zrelaksowany. Nie mogę jednak czekać do wiosny. Zarówno Gladbach, jak i ja, potrzebujemy bezpiecznego planowania – podsumował Matthias Ginter.

W trakcie swojej dotychczasowej przygody z Borussią M’Gladbach, 27-letni defensor rozegrał łącznie 155 spotkań, w których to strzelił 10 bramek i zanotował 5 asyst. Serwis „Transfermarkt” szacuje jego wartość na 27 milionów euro.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama16.10.2021 09:26
Sule musi zostać, a jeśli nie, to pewnie Rudiger.
15.10.2021 09:20
Również chciałbym, żeby Sule został. Jeśli jednak nie uda się z nim przedłużyć umowy, to na jego miejsce mimo wszystko bardziej wolałbym Gintera (któremu też gra na boku obrony nieobca). Być może ogólny bilans umiejętności niższy niż Rudiger, ale wydaje mi się on jakiś mniej elektryczny. A przecież i tak ponoć Nasz podstawowy środek obrony mają stanowić przez lata Upamecano i Lucas.
15.10.2021 09:13
Nowej umowy z Gladbach nie chce podpisać Ginter czy Gladbach nie złożyło mu oferty nowej umowy ?
15.10.2021 08:35
Najlepiej gdyby Sule został. Wierzę że się dogadają i obrońca przedłuży umowę.