DieRoten.pl
Reklama

Gaydarov: Derby to derby

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Po dwóch niedawnych zwycięstwach, dziś do akcji w ramach młodzieżowych rozgrywek ligowych powracają piłkarze Bayernu do lat 17.

Dokładnie o 13:00 swoje trzecie oficjalne spotkanie ligowe w ramach sezonu 2023/2024 rozegrają piłkarze Bayernu Monachium do lat siedemnastu.

Po poprzednich dwóch zwycięstwach nad Augsburgiem i Jahn Regensburgiem, dziś rywalem Adina Liciny i spółki będzie TSV 1859+1 Monachium U-17. Tym samym zespół prowadzony przez Petera Gaydarova czekają dziś wielkie derby.

− Derby to derby. Chłopcy znają się ze szkoły, a niektórzy z nich są przyjaciółmi, co czyni derby dodatkowo wyjątkowymi – powiedział Gaydarov.

− Dla nas najważniejsze będzie to, aby na boisku zaprezentować nasz styl gry i poprawić to, co nie wychodziło nam w meczu z Augsburgiem – podsumował Peter Gaydarov.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to młodzi monachijczycy zajmują obecnie pierwsze miejsce z dorobkiem bramkowym 8:1 oraz 6 punktami. Warto podkreślić, że takimi samymi liczbami mogą pochwalić się również piłkarze VfB Stuttgart U-17.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...