Gaydarov: Chcemy zareagować na mecz z Frankfurtem

Po krótkiej przerwie do akcji w młodzieżowych rozgrywkach ligowych powracają dziś zawodnicy Bayernu Monachium do lat 17.

Już dziś o 11:00 swoje szóste oficjalne spotkanie ligowe w sezonie 2023/2024 rozegrają piłkarze Bayernu do lat siedemnastu, którzy w ostatniej kolejce polegli 0:1 z Eintrachtem Frankfurt U-17.

Z kolei dzisiejszym rywalem monachijczyków będzie młodzieżówka Mainz 05 U-17, która po rozegraniu pięciu kolejek zajmuje jedenaste miejsce w tabeli ligowej. Choć zawodnicy FCB są zdeterminowani, aby wygrać, to trener Peter Gaydarov spodziewa się ciężkiej przeprawy w Moguncji.

Chcemy zareagować na mecz we Frankfurcie i zagrać bardziej do przodu. Z Mainz czeka nas przeciwnik, który jest wyraźnie lepszy niż sugeruje tabela – powiedział trener Gaydarov.

Mainz są znani z dobrej pracy, więc spodziewam się ekscytującego meczu, w którym wszystko będzie zależeć od obrony i konsekwencji w ostatniej tercji. Jeśli to się uda, możemy wygrać ten mecz – podsumował Peter Gaydarov.

Po rozegraniu pięciu kolejek ligowych, młodzi monachijczycy zajmują trzecie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 12 punktów. Wyżej znajdują się tylko 1. FC Nuernberg (12 oczek) oraz VfB Stuttgart (16 oczek).