DieRoten.pl
Reklama

Freund: Pavlovic zapewnia Ci spokój

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

Nie dalej jak wczoraj potwierdziły się kolejne doniesienia niemieckiej prasy w sprawie dalszej przyszłości jednego z młodych graczy pierwszego zespołu.

Choć od ostatniego przedłużenia umowy minęło niewiele czasu, to w dowód uznania za bardzo dobry sezon i grę, Aleksandar Pavlović został wczoraj nagrodzony nowym kontraktem, który odtąd będzie obowiązywać do końca czerwca 2029 roku.

Jak donoszą liczne niemieckie źródła, pomocnik otrzymał też podwyżkę obecnego wynagrodzenia, które wcześniej wynosiło około 1 mln euro rocznie.

Przy okazji wczorajszego ogłoszenia nowej umowy dla Aleksa, na łamach klubowych mediów kilka zdań wypowiedział dyrektor sportowy Bayernu, czyli Christoph Freund, który nie szczędził pochwał pod adresem reprezentanta niemieckiej kadry narodowej.

− To była wspaniała historia dla nas wszystkich, aby oglądać, jak bardzo Aleksandar Pavlović rozwinął się w ciągu ostatnich kilku miesięcy – powiedział Freund.

− W swoim pierwszym sezonie stał się integralną częścią profesjonalnego składu i został reprezentantem kraju. Pomimo młodego wieku, emanuje spokojem i daje Ci pewność siebie – podsumował Christoph Freund.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...