DieRoten.pl

Flick o Musiali: Muszę być ostrożny

fot.
Reklama

Utalentowany Jamal Musiala ma dopiero 17-lat, jednakże Hansi Flick w bieżącym sezonie 2020/21 wielokrotnie dawał już szansę gry młodemu pomocnikowi.

Jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie rozgrywki (krajowe i międzynarodowe), to młody pomocnik wystąpił już łącznie w 10 spotkaniach dla pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Szczególnie z bardzo dobrej strony, Jamal Musiala pokazał się w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów z Atletico. Po spotkaniu pochwał pod adresem 17-latka nie szczędził Hansi Flick, ale jak sam przyznał − musi podchodzić do niego bardzo ostrożnie.

− Muszę być ostrożny w przypadku Jamala. Bardzo lubię tego chłopaka. W Monachium gra w jednej drużynie z najlepszymi piłkarzami. Jest przez nich wysoko ceniony z racji swoich umiejętności, spokoju przy piłce, dryblingu i pojedynków − powiedział Flick.

− Pracujemy nad nim, aby poprawił swoje warunki fizyczne. Niemniej jednak Bayern może być bardzo zadowolony mając kogoś takiego w szeregach − kontynuował.

Z dalszych wypowiedzi mogliśmy się dowiedzieć także, że po każdym spotkaniu sztab szkoleniowy bawarskiego klubu wnikliwie analizuje wszystkie sprawy i wyniki. Ponadto Hansi nie ukrywa, iż jest zadowolony z występu Angelo Stillera.

− Dla nas drużyna znajduje się zawsze na pierwszym planie. Wszystkie wyniki nieustannie są analizowane w naszym sztabie szkoleniowym − mówił dalej.

− Co do Angelo Stillera, to dobrze rozprowadzał piłki przez te kilkanaście minut oraz wprowadził w życie to, co zamierzaliśmy zrobić − podsumował Hansi Flick.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...