DieRoten.pl
Reklama

FCB: Sane powrócił do pełnych treningów z zespołem

fot.
Reklama

Wczorajszy dzień przyniósł nam bardzo dobrą wiadomość − po kilku tygodniach przerwy, do treningów z resztą kolegów powrócił 24-letni Leroy Sane.

Mistrzowie Niemiec za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu poinformowali, że po kontuzji kolana (w meczu ligowym z TSG Hoffenheim) powrócił Leroy Sane, który w pełni uporał się z problemami zdrowotnymi i otrzymał zielone światło od sztabu medycznego.

Skrzydłowy wspólnie z zawodnikami, którzy nie zaczęli od początku w starciu z Atletico, ukończył pełną sesję treningową przy Saebener Strasse. Po rozgrzewce i intensywnych biegach, dalszy plan treningowy obejmował też szereg innych ćwiczeń.

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnego oświadczenia zamieszczonego na „FCB.de”, pomocnik pracował na pełnych obrotach bez najmniejszych problemów, imponował nie tylko swoją szybkością, ale i również formą. Po zakończeniu zajęć Leroy odbył także rozmowę z Hansim Flickiem. Choć reszta kolegów udała się chwilę potem do szatni, to Sane został jeszcze na boisku i odbył ekstra trening strzelecki z Miro Klose.

W międzyczasie swój program rehabilitacyjny kontynuuje Tanguy Nianzou, który od kilku dni trenuje już nawet z piłką. Co do powrotu Francuza do treningów z kolegami, nadal nie wskazano konkretnej daty. Niemniej jednak wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Jeszcze dziś odbędzie się finalna sesja treningowa, która da Hansiemu wiele odpowiedzi na temat sytuacji kadrowej oraz możliwej XI na starcie z Eintrachtem Frankfurt (jutro o 15:30).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...