DieRoten.pl
Reklama

FC Bayern U-19 wkracza do Youth League

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2023/24 w przypadku młodzieżowej drużyny Bayernu do lat dziewiętnastu rozkręcił się na dobre. Młodzi monachijczycy mają za sobą mecze na krajowym i europejskim podwórku.

FC Kopenhaga U-19 vs FC Bayern U-19

Kilka dni po ligowym spotkaniu z młodzieżówką Nuernberg U-19, dzisiejszego późnego popołudnia młodzi monachijczycy powrócą do akcji w UEFA Youth League, czyli do młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Michaela Hartmanna będzie FC Kopenhaga U-19, która w pierwszej kolejce rozbiła swoich rówieśników z Galatasaray aż 5:1. Zadanie nie będzie należeć do najłatwiejszych, ale „Bawarczycy” są zdeterminowani, aby sięgnąć po kolejne 3 punkty.

− Z Kopenhagą spotykamy się z bardzo zorganizowanym i zwartym przeciwnikiem. Grają bardzo prosto. Oznacza to, że musimy zaprezentować się jak najlepiej i poprawić naszą grę – skomentował trener Hartmann.

Poza kadrą na dzisiejszy mecz FCB U-19 znajdą się Liul Bruke Alemu, Veis Yildiz (obaj kontuzje kolana), Emirhan Demircan (kontuzja przywodziciela), Louis Richter i Samuel Unsoeld (obaj kontuzje uda) oraz Gabriel Gonzalez (kontuzja kostki). Gotowy do gry jest z kolei Paul Scholl.

Nadchodzący pojedynek monachijczyków będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w klubowej TV – stream będzie dostępny na „FCB.de” oraz w aplikacji Bayernu. Ponadto tradycyjnie już twitterowe konto Campusu przeprowadzi relację tekstową.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...