DieRoten.pl
Reklama

Falk z informacjami: Bayern pytał o ten Haga

fot.
Reklama

Zapewne niejeden z nas kojarzy Christiana Falka, który jak mało kto w świecie dziennikarstwa posiada najpewniejsze wiadomości w sprawach związanych z Bayernem.

Ostatnio na swoim forum kolejnymi ciekawymi informacjami z kibicami podzielił się znany nam wszystkim Christian Falk. Niemiec odniósł się przede wszystkim do ostatnich plotek łączących Erika ten Haga z Bayernem Monachium. 

Erik ten Hag 

Nie dalej jak wczoraj pojawiły się informacje, że mistrzowie Niemiec od dłuższego czasu mają bardzo wnikliwie obserwować karierę Erika ten Haga, który na co dzień pracuje w zespole Ajaxu Amsterdam. Co więcej Karl-Heinz Rummenigge ma być zwolennikiem pracy holenderskiego szkoleniowca i jego metod.

Christian Falk informuje, że wewnątrz holenderskiego klubu mówi się, że Bayern pytał o szkoleniowca! Jednakże póki co monachijczycy nie kontatktowali się bezpośrednio z 49-latkiem co do możliwej współpracy. Warto przypomnieć, że ten Hag w latach 2013-2015 pracował w drugiej drużynie FCB.

Hakim Ziyech

Bayern od kilku dobrych miesięcy rozgląda się za nowym lub też nowymi skrzydłowymi. Na przestrzeni tych wszystkich tygodni pojawiło się od groma nazwisk, ale łączony z FCB Hakim Ziyech wbrew plotkom nie jest raczej tematem w FCB. Sam Falk poinformował, że mistrzowie Niemiec nie pytali o Marokańczyka.

Matthijs de Ligt

Zanim Bayern potwierdził transfer Lucasa Hernandeza, to w mediach bardzo często można było przeczytać, że jednym z kandydatów do gry w drużynie "Gwiazdy Południa" jest Matthijs de Ligt, który na co dzień występuje w ekipie Ajaxu Amsterdam.

Choć wszystko wskazuje na to, że Holender trafi do Barcelony, to sam stoper widziałby również samego siebie w Bayernie, gdyż według Falka bardzo podoba mu się klub ze stolicy Bawarii. Jednakże 19-latek ma już znajdować się w bardzo zaawansowanych rozmowach z Barceloną, zaś jego agent Mino Raiola nadal czeka na lepszą ofertę innego klubu. 

Źródło: Falk
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...