DieRoten.pl

Jeszcze do niedawna byliśmy zasypywani każdego dnia kolejnymi doniesieniami o osobie Lucasa Hernandeza, jednakże tym razem media skupiły swoją uwagę na kimś innym.

reklama

Mowa oczywiście o młodziutkim Callumie Hudsonie-Odoi'u, który gra dla londyńskiej Chelsea. Anglik od pewnego czasu stale łączony jest z transferem na Allianz Arenę, gdzie klub dostrzega w nim zawodnika na wiele lat i następcę któregoś z duetu Robbery.

Choć niektóre źródła donoszą, że londyńczycy mieli już przystąpić na warunki proponowane przez Bayern (kwota transferu rzędu ponad 35 milionów funtów), to żadna ze stron nie potwierdziła oficjalnie tych plotek. Tym samym wciąż musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Po raz kolejny swoje stanowisko w temacie przyszłości Odoi'a zabrał Christian Falk, czyli najlepiej poinformowany niemiecki dziennikarz w sprawach związanych z bawarskim klubem. Niemiec donosi, że wiele wskazuje już na to, że transfer Calluma do FCB dojdzie jednak do skutku.

Kto wie, być w może w najbliższym czasie zostanie wydany stosowny komunikat którejś ze stron (Bayern lub Cheslea). 18-letni skrzydłowy w sezonie 2018/19 (wszystkie rozgrywki) rozegrał 14 spotkań, zaś jego dorobek w tym okresie to 2 bramki oraz 5 asyst.

Ponadto Christian Falk opublikował kolejne informacje w sprawie Adriena Rabiota. Paris Saint-Germain za wszelką cenę nie chce tracić Francuza latem za darmo, zaś mistrzowie Niemiec mają przygotowywać się do kolejnego ruchu transferowego w jego sprawie.

źródło: Falk

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama13.01.2019 23:30
Żeby nie okazał się drugim Sanchesem, trudno żeby Bayern wystawiał go w podstawowym składzie skoro w słabszym zespole do pierwszej 11 nie zagościł
13.01.2019 14:06
Nie jest wart nawet 10 milionów, więc nie dajmy się Chelsea frajerzyć.
13.01.2019 13:28
Może przyjdzie ale dopiero latem, tak myślę.
13.01.2019 10:37
A jeśli żaden to będzie >50 mln w plecy i skrzydła staną się dla odmiany najsłabszą stroną Bayernu.
Ciekawe faktycznie jakie są ceny za tych Thauvinów czy młodych Hazardów.
13.01.2019 10:25
Może i abstrakcja. A może za normalnego ukształtowanego skrzydłowego trzeba zapłacić chore pieniądze? A i tak nie masz gwarancji że odpali.

Dlatego jestem w stanie zrozumieć strategię klubu. Mają już dwóch w miarę dobrych ale co do których jest mała szansa że podbija Europę, czyli Comana i Gnabry'ego i stwierdzili że najlepsza opcja będzie tym razem, wobec chorych cen na rynku, wylowienie talentu. Jeśli ktoś z dwójki Odoi - Davies odpali, to będzie super, tak pewnie rozumuje Bayern.

A jeśli dwóch, to już w ogóle kosmos.
13.01.2019 10:21
Abstrakcja,nie przypominam sobie żeby inny zespół zapłacił tyle za tak niesprawdzonego zawodnika.Taki Vinicius miał już przynajmniej na koncie kilkadziesiąt występów w pierwszej ekipie Flamengo.
Oczywiście jeśli jest to petarda to cena jest do przyjęcia,nie mniej mam wątpliwości po ostatnich transferach Bayernu.
13.01.2019 10:19
Tapczan-> Bayern musi w końcu zaryzykować, a jak coś nie wyjdzie to go odsprzeda Chelsea lub komuś innemu :) FCBM!
13.01.2019 10:06
Odoi absolutnie niczego nie pokazał i zupełnie nie wiadomo co z niego wyrośnie. Może mieć papiery na dobrego zawodnika, ale mimo wszystko jak dla mnie to kot w worku za 40 baniek.
13.01.2019 09:21
Trzymam kciuki za powodzenie obu operacji. Skoro Bayern jest tak zdeterminowany, to na rynku o jakiegokolwiek dobrego skrzydłowego może być zwyczajnie bardzo trudno.

reklama