DieRoten.pl
Reklama

Elber: Wagner pasuje do Bayernu

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Wczorajszego popołudnia Julian Nagelsmann potwierdził, że Sandro Wagner znalazł się na celowniku Bayernu Monachium, który będzie chciał ściągnąć swojego wychowanka w zimowym okienku transferowym.

Na temat ewentualnego transferu Sandro Wagnera na Allianz Arenę wypowiedział się legendarny snajper Bayernu Monachium – Giovane Elber – który przez kilka sezonów miał okazję reprezentować barwy „Dumy Bawarii”.

Bayern to wspaniały klub, zaś Sandro Wagner to równie wspaniały napastnik, który dobrze zna klub. Dlatego też moim zdaniem nie będzie to żadnym problemem, jeśli dołączy do Bayernu – powiedział Brazylijczyk.

− Jeśli masz możliwość gry dla takiego klubu jak Bayern Monachium, to nie musisz o tym rozmyślać zbyt długo – mówił dalej Giovane Elber.

− Jako zawodnik wiesz jakim klubem jest Bayern. Co więcej Wagner to reprezentant kadry narodowej Niemiec, więc idealnie pasowałby do Bayernu Monachium – podsumował legendarny piłkarz FCB.

Warto podkreślić, że Wagner to rodowity Bawarczyk i wychowanek Bayernu Monachium. Snajper przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia w FCB i po 13 latach przygody z „Die Roten” opuścił klub.

 

Źródło: Goal.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...