DieRoten.pl
Reklama

Dreesen: Chcemy świętować trwały sukces sportowy

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Przy okazji wtorkowej prezentacji Maxa Eberla jako nowego członka zarządu ds. sportu, na kilka pytań dziennikarzy odpowiedział również Jan-Christian Dreesen.

Podczas wspomnianej wyżej konferencji prasowej, prezes bawarskiego klubu został zapytany o wiele kwestii związanych między innymi z przyszłością Bayernu Monachium.

Wśród pytań nie zabrakło tematów powiązanych z transferami i zasobami finansowymi FCB. Ponadto jeden z dziennikarzy zapytał szefa „Gwiazdy Południa” czy możliwa jest owocna i zgodna współpraca dyrektora sportowego Christopha Freunda z Maxem Eberlem, czyli nowym członkiem zarządu ds. sportu.

− Chcemy świętować trwały sukces sportowy. Dlatego staramy
się być dalekowzroczni na rynku transferowym – powiedział Dreesen.

− Oczywiście rozmawiałem z Christophem kilka razy, mamy
bardzo nieskomplikowane relacje i jesteśmy w ciągłym dialogu. Christoph zna
Maxa z przeszłości. Jest bezpretensjonalny, służy sprawie i jest prawdziwym
graczem zespołowym. Ważną rzeczą jest podział zadań w obszarze sportowym. Jest
wiele do zrobienia, zrobię co do mnie należy i jestem pewien, że będziemy
dobrze współgrać jako zespół – dodał.

Jak można było się spodziewać, nie mogło również zabraknąć pytań o zatrudnienie Maxa Eberla jako nowego członka zarządu do spraw sportu.

− Jest niezawodny i godny zaufania. Max grał dla Bayernu przez prawie 15 lat, zna DNA klubu .Wraz z Maxem zyskujemy kogoś, kto wnosi do zarządu ogromną wiedzę. Zarząd również pracuje tylko jako zespół. Mimo że spędził długi czas w Moenchengladbach, jego serce nigdy nie przestało bić dla Bayernu. Witaj w domu, Max! – podsumował Jan-Christian Dreesen.

Źródło: FCB.de / FCB.tv
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...