DieRoten.pl

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem Bayernu Monachium. Dokładnie dziś o 21:00 mistrzowie Niemiec zagrają z Lazio w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Z okazji nadchodzącego starcia w mediach pojawiło się wiele wywiadów z byłymi trenerami i piłkarzami, których przeszłość związana była z Bayernem lub Lazio.

Nie tak dawno temu swojego głosu na temat dzisiejszego pojedynku użyczył Thomas Doll, który w trakcie swojej piłkarskiej kariery miał okazję rozegrać dla rzymskiego klubu 73 spotkania. Niemiec odniósł się m. in. do formy i sukcesów FCB oraz Roberta Lewandowskiego.

− Piłkarze Bayernu mają za sobą niesamowity rok. Wygrali sześć tytułów, w tym Klubowe Mistrzostwa Świata w Katarze. To zespół, który zawsze chce wygrywać i posiada wyjątkowy charakter. Bawarczycy posiadają wielkich mistrzów w swoim składzie, jednakże w ostatnich tygodniach pokazali, że mają pewne problemy z kontuzjami oraz zakażonymi piłkarzami – powiedział Doll.

− Robert stał się najlepszym piłkarzem na świecie przed Messim i Ronaldo. Bayern będzie miał wiele rozwiązań na skrzydłach ze swoimi mocnymi piłkarzami. Lazio nie będzie miało łatwo – mówił dalej.

Ostatnimi czasy bardzo często można było usłyszeć, że „Bawarczycy” mogą podejść do meczu z Lazio i swoich rywali lekceważąco, jednakże Thomas Doll jest zupełnie innego zdania w tej kwestii.

− Nie, nie sądzę. Niemieckie zespoły darzą wielkim szacunkiem włoskie zespoły. Wrócili z Kataru jako zdobywcy Pucharu KMŚ, co nie było łatwe. Z drugiej strony wszyscy widzieli mecz Lazio z BVB – podsumował Thomas Doll.

źródło: Laziali

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (7)

reklama24.02.2021 00:12
23.02.2021 20:46
Raczej Lazio zlekceważy Bayern
23.02.2021 18:53
No jeśli forma dziś nie przyjdzie, to może być ciężko. Wiem, że damy radę.
23.02.2021 18:40
Zgadzam się z kolegą poniżej. Kto jak kto ale akurat Bayern nikogo nie lekceważy choć czasami tak to może wyglądać.
23.02.2021 17:29
Skąd w ogóle taki pomysł,że mielibyśmy podejść lekceważąco. Kto takie pierdoły pociska?!
Takie pytanie czy sugestia jest przede wszystkim uwłaczająca dla samego Bayernu.
23.02.2021 17:26
Na moje Lazio w tym pierwszym meczy jest delikatnym faworytem... Ale miejmy nadzieję że wygramy
23.02.2021 14:48
W BL zdarzają się mecze gdzie Bayern rzeczywiście może grać na pół gwizdka i lekceważyć rywali, ale nie w CL. Te spotkania to deser dla zawodników, po obiadach których czasami nie chce się jeść ;)