DieRoten.pl
Reklama

Declan Rice na celowniku bossów FCB

fot. Fotolia
Reklama

Niemieckie i zagraniczne media nie mają już wątpliwości – Bayern tego lata będzie chciał ściągnąć nie tylko nowego napastnika, ale i również środkowego pomocnika.

Jak donosi tygodnik „Sport Bild”, trener oraz kierownictwo sportowe uznali, że należy ściągnąć nową „szóstkę”, dzięki czemu Kimmich będzie mógł bardziej zaangażować się w rozegranie i kreowanie gry. Salihamidzic i spółka są w szczególności zachwyceni Declanem Rice’em z West Hamu.

24-letni Anglik idealnie wpasowałby się w profil poszukiwań FCB, ale problemem jest fakt, że byłby on bardzo drogim piłkarzem. Osoby odpowiedzialne w Monachium zdają sobie sprawę, że pozyskanie piłkarza „Młotów” jest niemalże niemożliwe z racji na warunki finansowe. Pod uwagę są również brane inne kandydatury.

Edson Alvarez

Bayern ma na celowniku Edsona Alvareza z Ajaxu, ale to Borussia jest obecnie o krok przed monachijczykami w kwestii transferu Meksykanina. BVB miało już rozmawiać z agentami pomocnika w zeszłym tygodniu na temat ewentualnych przenosin do Dortmundu.

Jeśli monachijczycy rzeczywiście chcieliby pozyskać 25-latka, to musieliby zintensyfikować swoje działania i działać bardzo szybko.

Mateo Kovacic

Mateo Kovacic potrafi dobrze wyobrazić sobie przenosiny do Bayernu, ale jego profil jest bardziej ofensywny. FCB ma na jego pozycji wystarczająco dużo graczy – Kimmich, Goretzka, Gravenberch, a także nieoficjalnie Laimer.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...