DieRoten.pl
Reklama

De Ligt opuszcza zgrupowanie z kontuzją

fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Reklama

Niestety, ale jak widać nawet po sezonie 2022/23 pech nie opuszcza pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec…

Choć pewna grupa zawodników Bayernu Monachium ma już wolne od końca maja, to sporo piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec zanim uda się na urlopy, weźmie udział w nadchodzących pojedynkach w ramach czerwcowej przerwy reprezentacyjnej.

Wśród monachijczyków, którzy zostali powołani do reprezentacji narodowych swoich krajów, możemy wymienić przede wszystkim Matthijsa de Ligta, który wraz z kolegami z Holandii, miał w środę powalczyć o finał Ligi Narodów UEFA z Chorwacją.

Niestety, ale jak poinformował Holenderski Związek Piłki Nożnej, stoper FCB doznał kontuzji i jest zmuszony opuścić zgrupowanie…

− Selekcjoner Ronald Koeman nie może skorzystać z Matthijsa de Ligta w finałowym turnieju Ligi Narodów UEFA. Obrońca Bayernu Monachium doznał kontuzji łydki podczas sobotniego treningu reprezentacji Holandii w Zeist i musi opuścić zgrupowanie – czytamy w oświadczeniu Holenderskiego Związku.

De Ligt zostanie zastąpiony przez Daleya Blinda, który znajdował się wcześniej na rezerwowej liście powołanych graczy przez Koemana.

Źródło: Ons Oranje
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...