DieRoten.pl
Reklama

Davies z własnej woli skrócił urlop i wznowił treningi

fot.
Reklama

Po wylądowaniu w poniedziałek w Los Angeles, klub ze stolicy Bawarii pod wodzą Niko Kovaca odbył już w Stanach Zjednoczonych pierwsze intensywne sesje treningowe.

Jak już informowaliśmy Was wcześniej Niko Kovac zabrał ze sobą do Stanów Zjednoczonych niemalże pełną pierwszą kadrę, która została także uzupełniona o kilku zawodników z ekip juniorskich.

W Monachium pozostał Lucas Hernandez, który pracuje nad swoim powrotem (w trakcie sezonu 2018/19 francuski defensor doznał poważnego urazu kolana). Ponadto na pokładzie samolotu lecącego w poniedziałek do Los Angeles zabrakło Alphonso Daviesa.

Kanadyjczyk z racji gry i udziału kanadyjskiej reprezentacji narodowej na turnieju Złotego Pucharu CONCACAF miał opuścić letnie tournée po USA i nieco później powrócić do treningów.

Mimo wszystko młody skrzydłowy z własnej woli skrócił urlop i postanowił wcześniej rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Nie dalej jak wczoraj 18-latek zgodnie z zapowiedziami przyleciał do Los Angeles, gdzie wznowił zajęcia z kolegami z zespołu.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...