DieRoten.pl

Davies wróci na Gladbach?

05.08.2021, 15:57:18
FotoOlimpik

Ekipa rekordowego mistrza ma już za sobą kolejny trening w ramach przygotowań do nadchodzącego wielkimi krokami startu niemieckiej pierwszej Bundesligi.

Podczas gdy większa grupa trenowała na osobnym boisku przy Saebener Strasse pod wodzą Juliana Nagelsmanna, to na sąsiednich boiskach pracowali zawodnicy, którzy w ostatnich dniach i tygodniach borykali się z kontuzjami i mniejszymi urazami.

Lucas Hernandez

Lucas Hernandez odbył dziś 20-minutowy trening biegowy. Francuz był w bardzo dobrym nastroju, zaś trening obył się bez żadnych problemów.

Kingsley Coman

Kingsley Coman również wznowił treningi biegowe, ale nadal odczuwał skutki uderzenia sprzed kilku dni w żebra. Francuz w trakcie biegania miał problemy z oddychaniem i nie mógł pracować na pełnych obrotach.

Omar Richards

Omar Richards po niegroźnym urazie stopy odbył sesję rehabilitacyjną z Taylorem Boothem.

Alphonso Davies

Alphonso Davies odbył dziś kolejny trening indywidualny. Kanadyjczyk zwiększył obciążenie treningowe i odbył zaawansowany trening z piłką. W trakcie zajęć nie zabrakło też licznych sprintów. Defensor prezentował się bardzo dobrze i niewykluczone, że będzie gotowy na bój z Borussią M'Gladbach (13 sierpnia).

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama06.08.2021 08:14
05.08.2021 21:49
Jasne że nie jest źle.
05.08.2021 20:35
Nie jest tak źle jak to niektórzy by chcieli.