DieRoten.pl
Reklama

Davies, Wanner, Neuer i Lucas trenowali indywidualnie

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Po tym jak Bayern Monachium przegrał swój mecz ligowy z RB Lipsk, trener Tuchel dał swoim zawodnikom dwa dni wolnego od treningów.

Niemniej jednak nie wszyscy piłkarze rekordowego mistrza Niemiec skorzystali z kilku dni wolnego, albowiem jak donoszą niemieckie media, wczoraj przy Saebener Strasse pojawiło się w sumie czterech zawodników pierwszego zespołu.

Będąc dokładniejszym mowa o takich graczach jak Lucas Hernandez, Alphonso Davies, Manuel Neuer oraz Paul Wanner.

Lucas Hernandez, Paul Wanner oraz Alphonso Davies

Jak informują niemieckie media, cała trójka odbyła intensywny trening indywidualny, na który składały się nie tylko zajęcia biegowe, ale i również szereg różnych ćwiczeń z piłką. Z doniesień dziennikarzy możemy dowiedzieć się, że Lucas, Paul oraz Alphonso pracowali na bardzo wysokim poziomie.

Niestety żaden z nich nie będzie mógł już zagrać w sobotę przeciwko 1. FC Koeln, ale na całe szczęście będą oni już gotowi na początek letnich przygotwań do nowego sezonu 2023/24.

Manuel Neuer

Kolejną bardzo udaną sesję treningową ukończył też Manuel Neuer, który w pocie czoła pracował pod czujnym okiem trenera bramkarzy, czyli Michaela Rechnera. Kapitan FCB pracował intensywnie przez blisko 80 minut i jak donoszą media – poczynił ponownie spore postępy.

Źródło: Bild / FCB
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...