Damnjanovic: Będziemy dalej pracować nad poprawą

Wczorajszego wieczoru zgodnie z wszelkimi zapowiedziami, odbyło się drugie spotkanie towarzyskie FCB Frauen w ramach przygotowań do sezonu 2023/24.

Po tym jak w pierwszym sparingu monachijki pokonały ekipę Sparty Pragi 2:1, wczoraj rywalkami zespołu prowadzonego przez Alexandra Strausa była drużyna TSG Hoffenheim z pierwszej Bundesligi.

Koniec końców monachijki mimo dobrej pierwszej połowy, nie były w stanie utrzymać wyniku i ostatecznie bój zakończył się remisem i wynikiem 2:2. Obie bramki dla Bayernu zdobyła Jovana Damnjanovic, która po ostatnim gwizdku udzieliła też krótkiego wywiadu dla klubowej TV.

− Obie bramki były pięknie rozegrane. Pierwsza po mocnym podaniu Sam, druga po mocnym ruchu Maxi. Cieszę się, że mogłam strzelić z tego dwa gole – powiedziała Damnjanovic.

− Niestety w drugiej połowie popełniłyśmy zbyt wiele błędów, ale od tego są mecze testowe. Będziemy pracować dalej i chcemy poprawić się w meczu z Fortuną Sittard – podsumowała Jovana Damnjanovic.

Po rozegraniu dwóch meczów towarzyskich, niebawem podopieczne Alexandra Strausa rozegrają swój trzeci mecz testowy – sparing z holenderską ekipą Fortuny Sittard zaplanowano dokładnie na 1 września na stadionie Campusu o 18:00.