DieRoten.pl
Reklama

Dallmann: Mam dobre przeczucia do meczu z Realem

fot.
Reklama

20 września (wtorek) miał miejsce pojedynek II rundy eliminacji do fazy grupowej Champions League, w którym to Real Sociedad podejmował żeńską ekipę Bayernu.

Jak już informowaliśmy wcześniej, zawodniczki Bayernu po 90 minutach zaciętego boju, wygrały ostatecznie (zasłużenie) 1:0 z Realem Sociedad i wypracowały sobie pozytywną zaliczkę przed rewanżem, który odbędzie się już dziś na stadionie Campusu FCB o 19:00.

Z kolei wczorajszego popołudnia odbyła się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał nie tylko trener Alexander Straus, ale i również grająca w pomocy Linda Dallmann. Niemka ma dobre przeczucia i podkreśliła, że celem FCB Frauen jest zakwalifikować się do fazy grupowej Ligi Mistrzyń UEFA.

− Znaczenie tego meczu jest niepodważalne - dla nas jako klubu i jako drużyny. Wszyscy wiemy, o co chodzi w tym nadchodzącym spotkaniu – powiedziała Dallmann.

− Nie ma co do tego wątpliwości. Naszą ambicją jest również zakwalifikowanie się do fazy grupowej. Mam jednak bardzo dobre przeczucia co do tego meczu – dodała.

− Pierwszy mecz był ważny, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania na rewanż. Myślę, że spiszemy się dużo lepiej niż tydzień temu. Będziemy gotowe na wszystko – podsumowała Linda Dallmann.

Biorąc pod uwagę typy bukmacherów, faworytkami dzisiejszego starcia w Monachium są podopieczne Alexandra Strausa – średni kurs na zwycięstwo monachijek wynosi 1,18. Faza grupowa nowej edycji Ligi Mistrzyń UEFA rozpocznie się z kolei 19 października.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...