DieRoten.pl

Doskonałe wiadomości docierają do nas prosto z Monachium! Bayern oficjalnie potwierdził, że do treningów z zespołem powróciło dziś kilku zawodników pierwszego składu.

Po wczorajszym zwycięstwie 5:2 nad FSV Mainz, tradycyjnie już dzień po meczu odbył się trening dla piłkarzy, którzy nie zagrali wczoraj od samego początku z moguncjanami.

Mistrzowie Niemiec za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu potwierdzili, że do zajęć z kolegami po raz pierwszy od momentu kontuzji uda powrócił dziś Kingsley Coman, który przypomnijmy pauzował od meczu z Bayerem 04 Leverkusen.

Co więcej z resztą drużyny trenowali również Bouna Sarr, Marc Roca oraz Joshua Zirkzee, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej na pojedynek z M05 z racji drobnych urazów. Niewykluczone, że cała wspomniana wyżej czwórka będzie gotowa do gry w piątkowym starciu z Gladbach.

Podczas gdy gracze wyjściowej XI odbyli sesję regeneracyjną w centrum wydajnościowym FCB, to Serge Gnabry nie brał udziału w treningu. Na całe szczęście wykonane dziś badania nie potwierdziły żadnego poważnego urazu.

Mam szczęście, że nic poważniejszego się nie stało. Mam tylko siniaka nad goleniem po uderzeniu w meczu z Mainz. Zobaczymy jak się to dalej potoczy. W tej chwili jest to bolesne − powiedział Serge Gnabry.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama04.01.2021 23:42
@tapczan legenda to chyba jest jego tajemnicza kontuzja - kluby notorycznie podaja info o "drobnym urazie" zeby dziennikarze nie dopytywali, z reguly wypadaja one - dziwnym zbiegiem okolicznosci - tuz przed meczem :)
04.01.2021 23:18
04.01.2021 19:15
Czyli legenda albo powielanie fake newsa o braku kontuzji Sarra upadła.
04.01.2021 19:12
No i spoko, wiele wskazuje na to, że trener będzie mógł z nich skorzystać.
04.01.2021 18:42
A już liczyłem na to że nasz sztab przejrzał na oczy i uznał że Sarr nie zasługuje nawet na to aby na ławce siedziec, no ale niestety to tylko kontuzja była
04.01.2021 17:26
Kto tak jest Sarr? Kto to jest Roca? Gotowi na co oni mają być niby, bo chyba nie na mecz;-)