DieRoten.pl
Reklama

Były zapytania Realu ws. Daviesa? Freund odpowiada

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Przyszłość Alphonso Daviesa w Bayernie Monachium pozostaje pod dużym znakiem zapytania. Kanadyjczykowi kończy się umowa w lecie przyszłego roku i jeśli w najbliższym czasie nie będzie przełomu w negocjacjach, to obrońca zostanie wystawiony na sprzedaż.

Przeszkodą w osiągnięciu porozumienia mają być przede wszystkim rzekomo wysokie wymagania finansowe 23-latka. Od dłuższego czasu spekuluje się natomiast, że Alphonso Davies ma być na celowniku Realu Madryt. Ostatnio zainteresowanie “Królewskich” miało się jednak nieco “ochłodzić”. Wszystko przez słabszą formę jaką prezentuje zawodnik “Die Roten”.

Ostatnio dziennikarze zapytali się Christopha Freunda, czy były jakiekolwiek zapytania z Realu Madryt w sprawie Daviesa, a ten odpowiedział krótko:

- Nie.

Austriak dodał, że wciąż są prowadzone rozmowy z przedstawicielami Kanadyjczyka, ale póki co bez przełomu i nie można powiedzieć, czy zawodnik jest bliższy pozostania, czy odejścia z klubu.

Włodarze monachijskiego klubu chcą pozostania 23-latka, ale nie za każdą cenę. Jeszcze pod koniec marca przedstawili Daviesowi ostateczną ofertę.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...