Burghausen - Bayern: RELACJA NA ŻYWO

Bayern Monachium wygrywa w Burghausen w ramach 1. rundy Pucharu Niemiec dopiero po rzutach karnych. Gospodarze mogli serię "11" przechylić na swoją korzyść, lecz stalowe nerwy zachował Oliver Kahn i został bohaterem tego spotkania. Gdyby nie postawa naszego bramkarza, mogliśmy zapomnieć o Pucharze Niemiec. Podsumowując, horror z szczęśliwym zakończeniem. Za relację dziękuje Kocioł.
Rzuty karne: Oliver Kahn bramkarskim mistrzem tego wieczoru. Obroniony rzut karny, awansujemy po emocjonującym spektaklu rzutów karnych, a kto wie czy nawet hororrze. BRAWO KAHN!

Rzuty karne: Chyba już 7 seria. Strzela Lell i 4:3!

Rzuty karne: Broni KAHNNNNN! Dalej gramy...

Rzuty karne: Demichelis nie strzela, broni bramkarz. Broń proszę Kahn!

Rzuty karne: Lahm zdobywa gola, rywale też. 3:3.

Rzuty karne: 5 seria i gol Burghausen. 2:2, kto strzeli, kto obroni wygrywa.

Rzuty karne: Altintop w poprzeczkę. Nadal 1:2.

Rzuty karne: Ufff ... zawodnik gospodarzy wziął długi rozbieg i uderzył obok.

Rzuty Karne: Sosa, lekko w prawą strone, broni bramkarz. 1:2.

Rzuty karne: Burghausen ... pewny strzał i 1:2, chociaż wyczuł Kahn.

Rzuty karne: Gwizdy kibiców. Mark Van Bommel pewnie po ziemi! 2:0 dla Bayernu!

Rzuty karne: Burghausen i ... poprzeczka!

Rzuty karne: Rozpoczynamy ... Ribery i 1:0!

O tym, kto awansuje do kolejnej rundy Pucharu Niemiec zadecydują rzuty karne.

120` Koniec meczu (1:1). Mamy rzuty karne.

119` Przypadkowa akcja, i zabrakło szczęścia. van Buyten mógł się wpisać na listę strzelców.

119` Rzut wolny dla Burghausen, na własnej połowie. van Buyten rzeczywiście w roli napastnika!

117` Wymarzona sytuacja. Zamieszanie w polu karnym. Van Buyten z sześciu metrów obok słupka. Gospodarze następnie wysoko nad poprzeczką.

116` Cztery minuty do rzutów karnych.

115` Na boisku widzimy Daniela van Buytena, który zastąpił Schweinsteigera. Przed chwilą Daniel w roli napastnika.

113` Rzut wolny dla Bayernu. Z lewej strony z 25 metrów wrzuca Ribery. Piąstkuje bramkarz.

110` Sytuacja gości. Kontra i przewaga Burghausen, a następnie na szczęście naszego zespołu, niecelny strzał. Zakotłowało się pod bramką Kahna.

109` Bawarczycy stwarzają sytuacje. Kilkakrotnie znajdując się w polu karnym, nie oddawają jednak strzału, szukając lepszej pozycji.

108` Próba Altintopa z dystansu. Tylko rzut rożny.

107` Lahm dośrodkowuje z lewej strony. Lekki rykoszet, niestety Klose nie zorientował się na czas.

106` Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki. Problemy techniczne ARD zostały zlikwidowane, mamy nadzieję że Bayern upora się z obroną gospodarzy i zdobędzie gola, jeśli nie będziemy świadkami karnych.

105` Przed chwilą Van Bommel starał podawać się w polu karnym do Klose. Niestety, szybsi byli obrońcy, którzy kilkakrotnie udowodnili już, że potrafią wybijać dobrze piłkę. Potrzeba strzału z dystansu. Koniec pierwszej połowy dogrywki.

Żółta kartka dla jednego z graczy gospodarzy. Burghausen w pierwszej połowie oddało jeden strzał, natomiast Bawarczycy, myślę że około 6-7.

Spotkanie się raczej wyrównało. Nie ciśniemy tak jak w końcówce drugiej polowy. Gospodarze jednak nadal sie bronią, starając wybijać się piłkę daleko od własnego pola karnego.

Mała ciekawostka, relacja na niemieckiej telewizji ARD, a dokładnie dogrywka komentowana jest przez telefon!

99` Przez chwilę widoczny był zegar w Burghausen. Trwa ok. 9 minuta dogrywki. Wynik nie uległ zmianie, nadal remis 1:1.

Trudno powiedzieć, która minuta meczu (brak zegara w relacji ARD po kłopotach technicznych). Na pewno pierwsza połowa dogrywki, a Bayern dalej przeważa i stara się stworzyć dogodną sytuację do zdobycia gola.

Wreszcie połączenie z Burghausem. Zdaniem jednego z naszych redaktorow Marcina_Mastera "wyłączono prąd". No, teraz czekamy tylko na gole, oby dla naszych.

Obrazu nadal nie ma ... Lecz na pewno, gdy padnie gol zostaniemy o tym poinformowani. Wy również.

Dogrywka powinna już trwać. Niestety, niemiecka telewizja ARD ma kłopoty i zamiast obrazu z boiska Burghausen, widzimy komentatora w studiu.

91` Ostatnia minuta i ostatnia akcja. Rzut rożny wykonuje Ribery, ale łapie bramkarz. W regulaminowym czasie gry gospodarzy cały czas się bronili, a w końcówce wybijali piłkę na połowę Bawarczyków. Jesteśmy świadkami dogrywki, tak więc 30 minut gry przed nami.

88` Burghausen jakby się przebudziło. Rzut wolny z 40 metrów, nie było jednak powtórki z 61 minuty. Następnie strata Altintopa i sytuacja z 20 metrów, bardzo niecelnie.

86` Wspaniałe podanie Riberyego do wchodzącego między dwóch obrońców, Lahma. Phillipp znalazł się prawie w sytuacji sam na sam, lecz uprzedził go bramkarz.

84` Rzut wolny dla Bayernu. Złe dośrodkowanie Sosy, lecz w kolejnej akcji Ribery dogrywa do Van Bommela, ten dostrzega wolnego na lewej stronie Lucio, który z uderza z woleja. Niestety, skutecznie piąstkuje bramkarz.

82` Przeważamy i liczymy na drugą bramkę w regulaminowym czasie gry. Zespół gospodarzy stara się bronić, my atakujemy. Zdecydowanie najlepszym piłkarzem jest Ribery.

78` Kolejna akcja Bayernu. Mamy rzut rożny. Wrzutka Riberyego i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Miroslav Klose i mamy 1:1!

76` Uderzenie Ribery`ego minimalnie obok słupka. Bayern przeważa, gospodarze dotychczas skutecznie się bronią, ale wreszcie musi zatrzepotać piłka w siatce ... oby w zbliżającym się kwadransie.

74` Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy za faul na Altintopie. Natomiast Ribery wysoko nad poprzeczką.

71` Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, niecelnie Van Bommel. Wcześniej została przeprowadzona zmiana. W miejsce Ze Roberto zajął Sosa.

70 minut za nami, a wynik nadal 1:0 dla gospodarzy. Nie ulega wątpliwości, że zespołem przeważającym jest Bayern, lecz nie potrafi zdobyć gola. Dwie minuty wcześniej Ribery uderzał z rzutu wolnego, minimalnie nad poprzeczką.

Burghausen w 61 zdobywa ładnego gola. Po rzucie wolnym z około 35-40 metrów, zagrana w pole karne piłka trafia na głowę jednego z zawodników gospodarzy, a ten nie daje żadnych szans Kahnowi. Futbolówka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki! Sensacja w Burghausen ...

Przepraszamy że relacja na czacie została przerwana, lecz było to wynikiem zaistniały sytuacji, wywołanych przez "nieodpowiedzialnych" ludzi, mam nadzieję że nie kibicujących naszemu zespołowi.

Skład Bayernu: Kahn - Jansen (82` Lell), Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, Ze Roberto (71` Sosa), van Bommel, Altintop - Ribery, Klose