DieRoten.pl

Co prawda jeszcze rok temu Hasan Salihamidzic był atakowany z każdej strony głównie z powodu swojej niekompetencji względem transferów, ale obecnie wiele uległo już zmianie.

Dyrektor sportowy widocznie wyciągnął nauczkę ze swoich poprzednich błędów i powoli zaczyna wyrastać na działacza Bayernu z prawdziwego zdarzenia − taka opinia coraz częściej krąży wśród niemieckich ekspertów piłkarskich i kibiców.

Nie tak dawno temu Hasan Salihamidzic udzielił w wywiadu, w którym zapytano go wprost o krytykę, jaka na niego spadła przed rokiem. Przypominamy, że Bośniakowi wytykano między innymi fiasko w kwestii transferów kilku zawodników oraz niewyparzony język w mediach.

− Musisz stawić czoła wszelkiej krytyce, zawsze możesz się z niej sporo nauczyć (...) − powiedział ze spokojem dyrektor sportowy Bayernu.

Salihamidzic zdaje sobie również doskonale sprawę, że niezwykle ważnym czynnikiem, który pomoże odnieść monachijczykom upragniony sukces jest trzymanie się ustalonego wcześniej planu. Co więcej „Brazzo” zaznaczył jeszcze, że zawsze należy wzbogacać jakość kadry FCB.

− Musimy pogodzić sportowe i ekonomiczne interesy FCB. To wyzwanie dla nas wszystkich. Jestem jednak w stanie pracować pod presją. To ważne, aby mieć plan, zaś my taki posiadamy − mówił dalej.

− Zasadniczo, zawsze chodzi o wzbogacenie lub ustabilizowanie jakości naszego zespołu. Zależy to od wielu czynników. Dla przykładu okienko otwarte jest do 5 października i do tego czasu nie zamkniemy żadnych drzwi i jak przyznał Kalle, chcemy poszerzyć naszą kadrę − podsumował Salihamidzic.

źródło: Sport Bild
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama03.08.2020 06:29
W tym momencie za wcześnie żeby oceniać Brazzo. Rozpoczął okienko bardzo dobrze ale jeszcze dużo powinno się wydarzyć. Zobaczymy kto odejdzie, lista tych którzy mogą odejść jest bardzo długa, nawet jeśli odejdzie połowa to ciągle potrzebne będą wzmocnienia. Skończy się okienko to będzie można ocenić pracę Brazzo. Czy poradził sobie i czy okienko jest na plus czy jednak kadra jest słabsza.
02.08.2020 15:35
Trzeba szczerze przyznać że rozwinął się i nabrał doświadczenia. Obojętnie czy go lubimy czy nie zarząd go nie zwolni i trzeba mu kibicować. Wszystko idzie w odpowiednim kierunku:)
02.08.2020 10:47
Tak jest trzeba wyciągać wnioski.
Przez najbliższe dwa miesiące sporo jeszcze trzeba wyjaśnić, załatwić... wtedy ocenimy czy jest postęp, ile jest plusów dodatnich a ile tych drugich;-)
01.08.2020 22:29
"Okienko otwarte jest do 5 października i do tego czasu nie zamkniemy żadnych drzwi."

Jak zawsze to samo gadanie :D
01.08.2020 21:09
@hoven Brazzo dobrze trzeba stawić czoła krytyce.
01.08.2020 20:57
Goretzce za dwa lata kończy się kontrakt, więc bardzo szybko się przekonamy czy się czegoś nauczył i październiku po zamknięciu okienka zacznie rozmowy ze środowiskiem. Leona.

Edytowano : 2020-08-01 21:01:13

Czy może poczeka do końca następnego sezonu i zostanie rok kontraktu, a Leon zażąda 15 mln euro czyli pensji na poziomie Sane, bo w końcu obaj będą graczami pierwszej jedenastki i reprezentantami Niemiec. Czy może znowu będzie winny piłkarz, bo poczuł silną pozycję negocjacyjną.
01.08.2020 18:22
Bez przesady, ściągnął tu Sane czy tego Kouassiego. Bardzo korzystnie. To, że się jednemu czy drugiemu grajkowi Thiago/Alabie zaczęło zdawać, że jest celebryta, to już nie wina Brazzo.
01.08.2020 17:54
Bayern to nie klub do nauki - topowe firmy powinny zatrudniac topowych ludzi. Leszczowi jeszcze wiele brakuje do rekina, zobaczymy co bedzie po odejsciu Karla ktory wyraznie ma sporo do powiedzenia w kwestii transferow

Edytowano : 2020-08-01 17:56:26

Narazie duzo wiecej minusow niz plusow; sytuacja kontraktowa Thiago i Alaby to bezposrednia odpowiedzialnosc dyrektora sportowego wiec nie ma co dac mydlic sobie oczu ze Hasan twardo negocjuje z agentem Alaby bo sam doprowadzil do tego zeby to szambo wylalo
01.08.2020 17:52
Narzekanie będzie zawsze, ale wyciąganie wniosków jest zawsze mile widziane.
01.08.2020 14:37
Ze wzbogacaniem jakości bym się wstrzymał raczej to stabilizacja od kilku sezonów raz się wzmocni skrzydła by osłabić środek pola i na odwrót, bo zawsze brakuje tych milionów by obie strefy solidnie zbudować. Zawsze jest pole do narzekania szczególnie na ławkę.