DieRoten.pl

Brak oferty za Roberta, ostrożny optymizm ws. Gnabry’ego

fot.
Reklama

Dzisiejszego popołudnia pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie dalszej przyszłości poszczególnych zawodników klubu ze stolicy Bawarii.

Nie jest żadną tajemnicą, że w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec można wyróżnić dwóch zawodników, których przyszłość pozostaje wielkim znakiem zapytania – mowa o Robercie Lewandowskim oraz Serge’u Gnabrym.

Tym razem najnowsze informacje przedstawił niemiecki magazyn „Kicker”. Co do wspomnianego wyżej niemieckiego skrzydłowego, wewnątrz FCB ma panować „ostrożny optymizm”, że koniec końców uda się dojść do finalnego porozumienia z pomocnikiem.

Brak oferty za „Lewego”

Aż do teraz, do Bayernu nie wpłynęła żadna nowa oferta za Lewandowskiego. Niemniej jednak niedawne „basta” ze strony Kahna skruszało i klub jest otwarty na sprzedaż. W przypadku sprzedaży Roberta, FCB ściągnie nowego napastnika, ale nie ma jeszcze kandydata.

Sadio Mane mógłby wypełnić lukę na „9”, ale wewnątrz klubu nie jest o uważane za idealne rozwiązanie.

Serge Gnabry

Bayern liczy, że po zakończeniu urlopu, Serge Gnabry ostatecznie podejmie decyzję o swojej przyszłości. Klub jest ostrożnie optymistyczny, że ostatecznie Niemiec przedłuży wygasający w 2023 roku kontrakt.

Dalsze planowanie

Po transferach Mazraouiego, Gravenbercha i Mane, Bayern znajduje się w komfortowej sytuacji na rynku transferowym i ze spokojem będzie zajmował się pozostałymi transferami – jak na przykład transferem Konrada Laimera.

Joshua Zirkzee i Chris Richards

Powracający z wypożyczenia Chris Richards i Joshua Zirkzee są uważani za kandydatów do sprzedaży tego lata. Bayern chciałby też pozbyć się Sarra, ale okazuje się to trudne ze względu na brak zainteresowanych stron…

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...