DieRoten.pl

Boateng reaguje na plotki: Jestem zaskoczony

13.11.2020, 20:31:10
Ł. Skwiot

Obecna umowa grającego na środku obrony Jerome'a Boatenga obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Póki co nie rozpoczęto żadnych negocjacji ws. ewentualnego przedłużenia.

Choć sam zawodnik i jego agenci są otwarci na rozpoczęcie negocjacji i przedłużenie kontraktu, to nie dalej jak wczoraj zupełnie inaczej sytuację przedstawił niemiecki dziennik „Bild”.

Według informacji wspomnianego wyżej źródła wewnątrz bawarskiego klubu miała zapaść decyzja, że Jerome Boateng nie otrzyma nowej umowy i po zakończeniu bieżącego sezonu 2020/21 będzie mógł odejść na zasadzie wolnego transferu.

Na reakcję ze strony innych niemieckich mediów nie trzeba było czekać zbyt długo. Nieco później takie portale jak chociażby „Spox” oraz „Sport1” poinformowały z kolei, że ani piłkarz, ani jego agent nie zostali poinformowani o jakiejkolwiek decyzji, co też wydało się bardzo dziwnym posunięciem ze strony FCB...

Tym razem swoje zdanie postanowił wyrazić sam zainteresowany, który w rozmowie dla „SportBuzzera” dał jasno do zrozumienia, iż jest całkowicie zaskoczony ostatnimi doniesieniami dziennikarzy „Bilda”.

− Byłem zaskoczony tymi informacjami. Nikt mnie o niczym nie poinformował. Nic o tym nie wiedziałem. Cieszę się, że nadal gram dla Bayernu − powiedział Boateng.

− Piłka znowu sprawia mi radość (...). Czuję wsparcie ze strony Hansiego i drużyny. Zobaczymy co będzie dalej − podsumował Niemiec.

źródło: Bild.de
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)14.11.2020 10:28
Wszystko pewnie będzie zależeć od sytuacji kadrowej. Ciekawe z drugiej strony, czy jeszcze toczą jakiekolwiek rozmowy z Alabą. Ale nie sądzę.
13.11.2020 23:23
13.11.2020 22:13
Naprawdę? Niby klub tak zrobił ws. Alaby i mieliby zrobić to samo z kolejnym graczem i to w tym samym okresie? Really?
13.11.2020 22:09
Pisaki muszą o czymś pisać, w końcu taka ich praca. Był maraton o Sane, teraz czas na kogoś innego, wypadło na Alabę oraz jak widać po ostatnich newsach również i na Boatenga.
13.11.2020 21:42
Ja osobiście w to nie wierzę, ale gdyby okazało się to faktycznie prawdą to było by to wielkie świństwo!
13.11.2020 21:17
Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy. Jeszcze z pięć lat temu polegałem na doniesieniach "Bildu" w sprawie Bayernu, a obecnie to raczy jakby mniej. Słychać natomiast, że kluby z Anglii zaczynają wyrażać zainteresowanie. Mowa o Chelsea i Totkach, ale chyba nie tylko. Co do Dayota - ja osobiście byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby do nas trafił, ale nie nastawiam się na to. Najwyżej będę mile zaskoczony...
13.11.2020 20:41
Tia tia, napewno jest tak zaskoczony jak tym, że po nocy nastaje świt.
Zaprosił Bayern do tańca.