DieRoten.pl

Boateng pobił swoją byłą partnerkę?

04.09.2019, 09:28:56
FotoOlimpik

Jerome Boateng z całą pewnością nie może zaliczyć ostatniego roku i sezonu do najbardziej udanych w swojej karierze. Jak się okazuje w życiu prywatnym stoperowi FCB również nie powodzi się najlepiej...

Czarne chmury zbierają się nad Jeromem Boatengiem… Po serii niepowodzeń sportowych (odsunięcie od kadry narodowej oraz rola rezerwowego w Bayernie Monachium), kolejny cios na 31-latka spadł ze strony jego byłej partnerki.

Z informacji niemieckiego „Sueddeutsche Zeitung” możemy dowiedzieć się, że prokurator generalny w Monachium podejrzewa stopera bawarskiego klubu o ciężki uszczerbek na zdrowiu Sherin Senler, z którą Niemiec był związany przez ponad 10 lat. Para ma dwie 8-letnie córki (bliźniaczki).

Śledztwo co prawda jest w toku, ale póki co mistrzowi Świata sprzed pięciu lat nie postawiono żadnych zarzutów. Boateng miał dwukrotnie dopuścić się przemocy wobec swojej byłej partnerki.

Ze słów rzeczniczki prokuratury w Monachium możemy dowiedzieć się, że postępowania trwa od jesieni 2018 roku, zaś w lutym bieżącego roku sprawa została przekazana do sądu rejonowego. Policja wszczęła kolejne śledztwo, albowiem Senler odniosła kolejne obrażenia.

Mimo wszystko prawnicy defensora przekonują, że wszelkie dowody są niewystraczające i co więcej większość z nich została przedstawiona przez osoby trzecie, które nie były bezpośrednimi świadkami rękoczynów, których miał rzekomo dopuścić się Jerome.

źródło: Sueddeutsche Zeitung
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama04.09.2019 19:27
To chyba smutny schyłek jego wielkiej kariery:(
04.09.2019 14:39
@lokus też mi się to skojarzyło z tamtym newsem. Dwie obrzydliwe historie, zbieg okoliczności niecodzienny.
04.09.2019 12:13
Jest podejrzewany o spowodowanie uszczerbku, a nie o uszczerbek.
Mam nadzieje, ze to skok na kase. O takie akcje bardziej bym podejrzewal jego brata.

Btw o Melzederze czytaliscie?
04.09.2019 11:34
Życzę mu żeby jeszcze gdzieś odnalazł formę i szczęście. Ale już raczej nie w Bayernie.
04.09.2019 10:18
Jest coś absolutnie niedopuszczalnego w pisaniu: "kolejny cios na 31-latka spadł ze strony jego byłej partnerki", podczas gdy to ona mogła paść ofiarą czegoś takiego.

reklama