DieRoten.pl
Reklama

Bild: Wagner poprosił o transfer do Bayernu

fot. Własne
Reklama

Do zimowego okienka transferowego pozostało już niewiele czasu. Niewykluczone, że zimą dojdzie do wzmocnienia w Bayernie Monachium na pozycji napastnika.

Od pewnego czasu niemieckie media nie przestają spekulować na temat pozyskania przez Bayern Monachium drugiego napastnika. Przez monachijski klub przewinęło się już wiele nazwisk.

Jednym z takich zawodników jest Sandro Wagner z TSG Hoffenheim, który miał już okazję grać dla ekipy mistrzów Niemiec. Niemiecki dziennik „Bild” donosi, że snajper „Wieśniaków” ma uchodzić za realnego kandydata do gry w FCB.

Jak się dowiadujemy sam zawodnik miał już poprosić o zgodę na transfer w zimowym okienku transferowym. Obecna umowa Sandro Wagnera obowiązuje do końca czerwca 2020 roku, co oznacza, że kwota ewentualnego transferu wyniosłaby około 10 milionów euro.

Warto podkreślić, że Wagner to rodowity Bawarczyk i wychowanek Bayernu Monachium. Snajper przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia w FCB i po 13 latach przygody z „Die Roten” opuścił klub.

„Bild” podkreśla jeszcze, że ewentualny powrót do Monachium jest wielkim marzeniem Sandro. Agentem Wagnera jest Roman Rummenigge, czyli syn doskonale nam znanego prezesa „Bawarczyków” – Karla-Heinze Rummenigge.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...