DieRoten.pl
Reklama

Bild: Sane w przyszłym tygodniu wznowi treningi drużynowe

fot.
Reklama

Bayern Monachium oficjalnie rozpoczął dziś przygotowania do meczu w ramach pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Niemiec z piątoligową drużyną 1. FC Dueren.

Oprócz normalnego treningu drużynowego, na sąsiadujących boiskach trenowali też inni piłkarze Bayernu, którzy zmagają się z urazami. Wśród nich należy wymienić takich graczy jak Chris Richards, Tanguy Nianzou oraz Leroy Sane.

Leroy Sane

Jak informuje niemiecki dziennik „Bild” skrzydłowy bawarskiego klubu po raz pierwszy od momentu kontuzji kolana biegał dziś na pełnych obrotach (sprinty i wszelkie inne ćwiczenia biegowe) bez najmniejszych problemów.

Dziennikarze podkreślają jeszcze, że Niemiec powinien być niezdolny do gry maks przez 2 tygodnie (w zależności od procesu leczenia). Co więcej w przyszłym tygodniu nowy nabytek bawarskiego klubu ma wznowić treningi z resztą kolegów.

Tanguy Nianzou

Coraz lepiej ma się również Nianzou, który odbył dziś sesję biegową pod czujnym okiem fizjoterapeuty. Francuz biegał przez 30 minut, po czym jego trening dobiegł końca. W przypadku Tanguya przerwa od gry w piłkę powinna potrwać do końca października.

Chris Richards

Amerykanin, który od meczu z Herthą boryka się z problemami mięśniowymi, również odbył tylko trening biegowy i jego szanse na występ w pojedynku pierwszej rundy Pucharu Niemiec z 1. FC Dueren są niestety niewielkie.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...