DieRoten.pl
Reklama

Bild nt. Wernera, Perisica, Sane i Roki

fot.
Reklama

Do zamknięcia letniego okienka transferowego w niemieckiej Bundeslidze pozostały jeszcze dokładnie trzy tygodnie (w Niemczech okienko zamyka się z dniem 2 września).

Biorąc pod uwagę letnie okienko transferowe w wykonaniu Bayernu Monachium, to mówimy dokładnie o wydaniu 118 milionów euro na trzech zawodników takich jak Benjamin Pavard (35 mln €), Lucas Hernandez (80 mln €) oraz Fiete Arp (3 miliony euro).

Jeśli jednak wierzyć zapowiedziom bossów bawarskiego klubu, to do 2 września monachijczycy przedstawią kolejnych zawodników – jeszcze w tym tygodniu przedstawiony ma zostać Ivan Perisic z Interu Mediolan. Pozostałym celom transferowym FCB postanowił przyjrzeć się dziennik „Bild”.

Leroy Sane

Choć młodego Niemca czeka kilkumiesięczna przerwa od gry w piłkę, to Bayern Monachium nadal pozostaje zainteresowany usługami 23-latka. Mimo wszystko jego transfer wydaje się prawdopodobny dopiero na sezon 2020/21.

Ivan Perisic

Dziennikarze niemieckiego „Bilda” nie mają już jakichkolwiek wątpliwości – transfer 30-letniego Chorwata niebawem zostanie sfinalizowany i potwierdzony. W grę wchodzi roczne wypożyczenie (opłata 5 mln €) oraz możliwość wykupu w przyszłym roku za 20 milionów euro.

Timo Werner

W przypadku atakującego RB Lipsk nic nie uległo zmianie. Obecna tendencja wskazuje na to, że Timo Werner zostanie w drużynie „Byków” na kolejny sezon, po czym latem 2020 roku zasili szeregi „Gwiazdy Południa” na zasadzie wolnego transferu.

Marc Roca

Nie jest żadną tajemnicą, że mistrzowie Niemiec pragną tego lata pozyskać nową szóstkę. Kandydatem do gry na tej pozycji jest Marc Roca, jednakże Espanyol nie chce obniżać kwoty transferu (40 milionów euro). Według „Bilda” suma ta wciąż jest zbyt wysoka dla FCB.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...