DieRoten.pl
Reklama

Bild: Nagły zwrot ws. szczepień w Bayernie

fot.
Reklama

Do niedawna w zespole rekordowego mistrza Niemiec było jeszcze pięciu niezaszczepionych piłkarzy, ale niebawem sytuacja może ulec zmianie.

Jeszcze kilka dni temu niezaszczepieni w zespole rekordowego mistrza Niemiec byli Joshua KimmichJamal MusialaSerge GnabryMickael Cuisance oraz Eric Maxim Choupo-Moting. Jednakże wczoraj niemieckie media poinformowały, że dwójka piłkarzy zdecydowała się już na podjęcie kroku o zaszczepieniu.

Z informacji ujawnionych przez „Kickera” mowa jest o takich zawodnikach jak Musiala oraz Gnabry. Niewykluczone jednak, że lada moment dołączą do nich kolejni dwaj gracze!

Christian Falk z redakcji sportowej dziennika „Bild” donosi, że poważnie nad zaszczepieniem zastanawiają się teraz Kimmich oraz Cuisance. Co do ostatniego z wymienionej wyżej piątki, czyli Choupo, to póki co brak informacji na temat jego chęci zaszczepienia się.

Mówi się, że Musiala i spółka najwcześniej zostaliby uznani za w pełni zaszczepionych na początku przerwy zimowej – w okolicach 7 stycznia 2022 roku. Sam Nagelsmann potwierdził na wczorajszej konferencji prasowej, że byłby bardzo szczęśliwy, gdyby wszyscy jego podopieczni byli już zaszczepieni.

− Nie mogę teraz potwierdzić, że Jamal i Serge się zaszczepili, ale nasz sztab jest z piłkarzami w kontakcie. Wszyscy czują się dobrze. Jeśli rzeczywiście zostali zaszczepieni, to byłoby to coś dobrego. Byłbym szczęśliwy – skomentował Nagelsmann.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...