DieRoten.pl
Reklama

Bild: Lewandowski nie jest na sprzedaż

fot.
Reklama

Jako że letnie okienko transferowe trwa w najlepsze, w zagranicznych mediach i w tym roku nie mogło obyć się bez plotek transferowych związanych z przyszłością Roberta Lewandowskiego.

Podczas gdy kilka dni temu pojawiły się plotki z Hiszpanii, że Polak marzy o transferze do Realu Madryt, to tym razem angielski „Daily Mail” poinformował, że Manchester City miał kontaktować się w sprawie sytuacji kontraktowej 32-letniego snajpera Bayernu Monachium.

Angielski klub, gdzie trenerem jest Pep Guardiola od dawna stara się pozyskać Harry’ego Kane’a, jednakże ich ostatnia oferta rzędu 117 milionów euro miała zostać odrzucona przez Tottenham – dlatego też „The Citizens” mieli skupić swoją uwagę na Robercie Lewandowskim, który ma być teraz celem numer jeden dla City.

Lewandowski nie jest na sprzedaż

Mimo wszystko jak donosi niemiecki „Bild”, informacje angielskiej prasy nie mają nic wspólnego z prawdą – szefowie FCB nie otrzymali żadnego zapytania ze strony Manchesteru City.

Co więcej jak podkreślają dziennikarze wspomnianego wyżej źródła, nawet jeśli pojawi się jakakolwiek oferta, to stanowisko „Bawarczyków” pozostaje niezmienne w tej sprawie – Robert Lewandowski nie jest zawodnikiem na sprzedaż.

Klub chętny na przedłużenie umowy

Niedawno prezydent Herbert Hainer dał jasno do zrozumienia, że klub chce przedłużyć kontrakt – w tym temacie również nic nie uległo zmianie i monachijczycy są gotowi do zawarcia porozumienia. Istnieje jednak groźba kolejnego pokera o wysokie zarobki z Pinim Zahavim.

Pewnym jest jednak to, że Robert Lewandowski czuje się w Monachium jak we własnym domu. Na domiar wszystkiego jest najlepiej opłacanym zawodnikiem, ma status supergwiazdy i pełni rolę trzeciego kapitana w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...