DieRoten.pl

Bild: James zagra z Brazylią

05.09.2017, 15:36:04
Ł. Skwiot

Dziś późnym wieczorem oraz w nocy europejskiego czasu odbędą się kolejne spotkania kwalifikacji do mistrzostw Świata południowoamerykańskiej federacji CONMEBOL.

Dokładnie o 22:30 czasu europejskiego swój mecz kwalifikacyjny do MŚ rozegrają dziś Kolumbijczycy, których kapitanem jest jak dobrze wiemy pomocnik Bayernu Monachium – James Rodriguez.

26-letni pomocnik po otrzymaniu zgody od lekarzy i władz Bayernu udał się ze swoją reprezentacją na zgrupowanie, choć James dopiero co wyleczył uraz mięśniowy. Jednakże zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Kolumbijczyk nie zagrał w pierwszym meczu przeciwko Wenezueli.

Podczas konferencji prasowej trener Kolumbijczyków, czyli Jose Pekerman potwierdził, że James zagra dziś w meczu z Brazylijczykami. Zgodnie z ustaleniami 26-latek zagra po otrzymaniu zgody od lekarzy kadry oraz konsultacjach z lekarzem Bayernu.

Dla zajmujących drugie miejsce w tabeli CONMEBOL Kolumbijczyków mecz z Brazylią będzie bardzo ważny, gdyż Jamesowi i spółce depczą po piętach pozostałe drużyny z Chile Arturo Vidala na czele.

Przypominamy jednocześnie, że dziś o 22:00 w akcji będziemy mogli również podziwiać Arturo Vidala i jego kolegów z Chile, którzy zmierzą się z Boliwijczykami.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)06.09.2017 10:14
Javi zagrał dobrze jak na mecz po takiej przerwie, nie porywał ale poniżej pewnego poziomu nie zszedł, najważniejsze że zdrowy schodził z boiska. Wczorajsze mecze były w ogóle sensacyjne, bardzo możliwe że oprócz Alaby (Austria remisując wczoraj z Gruzją potwierdziła tylko że za rok na finały nie pojedzie), i Vidal będzie miał dłuższe wakacje. O ile w przedostatniej kolejce grają u siebie z Ekwadorem i raczej powinni wygrać? to już ostatnia kolejka to wyjazd do Brazylii, chyba się nie uda. Szkoda że Argentyna nie ma trudniejszych przeciwników bo mimo tego że są bez formy to jednak w tych dwóch ostatnich kolejkach powinni zapunktować.
06.09.2017 09:13
To może być za wcześnie dla naszych południowców. Mają do przelecenia pół świata, więc pewnie dopiero jutro i w pt będą trenować z resztą teamu. Może wejdą na zmiany, ale od początku to chyba szkoda ryzykować, bardziej prawdopodobny byłby występ z Anderlechtem
06.09.2017 08:13
No i fajnie, że zagrał cały mecz i nie odnowiła mu się kontuzja. Powoli wchodzi w rytm meczowy. Mam nadzieję zobaczyć go w meczu z Wieśniakami.
06.09.2017 07:47
James zagrał wczoraj pełny mecz, więc chyba dobrze się czuje. Jak wypadli wczoraj Arturo i James?
05.09.2017 23:18
Chile już nie może sobie pozwolić na porażkę, jeśli nie wygrają sytuacja niesamowicie się im skomplikuje.
05.09.2017 21:16
Będę patrzal na te mecze. Zobaczymy jaką formę James i oby Arturo zagrał dzisiaj dużo lepszy mecz niż poprzedni.

Edytowano : 2017-09-05 21:17:13

Będę patrzal na te mecze. Zobaczymy jaką formę ma James i oby Arturo zagrał dzisiaj dużo lepszy mecz niż poprzedni.