DieRoten.pl

Ostatnimi czasy jednym z najczęściej poruszanych tematów związanych z Bayernem Monachium jest osoba Joshuy Zirkzee, którego przyszłość w FCB pozostaje wielką niewiadomą.

Głównym tematem pozostaje oczywiście dalsza przyszłość Holendra, jednakże kilka dni temu dość ciekawe informacje na temat napastnika przedstawił niemiecki dziennik „Bild”.

Jeśli Joshua Zirkzee nie uda się na wypożyczenie w tym okienku transferowym, to 19-latek najprawdopodobniej na dłużej zagości w drugiej drużynie bawarskiego klubu. Nikt nie ma wątpliwości, że snajper posiada wielki potencjał (jest dobry technicznie, mocny w główkach i wykończeniu), ale wewnątrz FCB nie do końca wszyscy są zadowoleni z postawy młodego piłkarza.

Młodzieżowy reprezentant holenderskiej reprezentacji narodowej jest postrzegany jako wyluzowany facet, który jak na swój wiek jest bardzo pewny siebie. Dziennikarze zaznaczają jednak, że Holender ma tendencję do tracenia kontaktu z rzeczywistością.

Jako jeden z przykładów można podać sytuację sprzed kilku miesięcy, kiedy utalentowany napastnik chwalił się i zamieścił w sieci wiele zdjęć z luksusowych wakacji ze swoją dziewczyną, co też nie do końca spodobało się Hansiemu Flickowi. W przeszłości trener rekordowego mistrza Niemiec wielokrotnie stopował 19-latka – szkoleniowiec „Gwiazdy Południa” zdaje sobie sprawę, że musi czasami „uszczypnąć” Holendra, aby ten zaczął działać…

Wracając jeszcze do tematu dalszej przyszłości Joshuy w Monachium – niemiecki „Sky” donosi, że jednym z piłkarzy, który znajduje się na celowniku Eintrachtu jako następca Dosta jest Randal Kolo Muani z Nantes (wypożyczenie + opcja wykupu). Mimo wszystko Frankfurt nadal czeka na decyzję ws. Zirkzee. Bayern nie dał jeszcze ostatecznej odpowiedzi.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama13.01.2021 09:03
@josh1982
Ale jeżeli nie prezentuje wymaganego poziomu to czemu klub ma usilnie na niego stawiać? Skoro wielu bierze pod uwagę sezon konia w wykonaniu Pavarda to czemu Holender takowego nie miał. Dla mnie stawianie na niego to było usilne pokazanie, że mamy własnego Haalanda w dodatku naszego wychowanka, a prawda jest inna. Dla mnie to będzie raczej drugi Arp, a Norwegiem z czasem powinniśmy się zainteresować jeżeli chcemy w przyszłości mieć za Roberta godnego następcę.
12.01.2021 23:12
@diablo

Powinien dostać chociaż połowę.
12.01.2021 22:03
Nie do końca to chyba delikatnie powiedziane.
12.01.2021 20:39
@tapczan

Racja, nie mniej jednak jutro pewnie otrzyma swoje minuty, bo jego wykluczenie z trzech meczy nie dotyczy rozgrywek w pucharze kraju.
12.01.2021 19:02
Najlepszym dowodem niezadowolenia z jego postawy było ściągnięcie Motinga i praktycznie zmniejszając jego minuty do zera.
12.01.2021 18:52
Trudno się dziwić Holendrowi? Nie wiem w ogóle kto ma do niego pretensje.
12.01.2021 17:38
Co to w ogóle są za tematy? Przecież to gracz młody i musi się rozwijać a najlepiej grając regularnie. U nas raczej szans na to nie ma więc pójdzie na wypożyczenie, proste. Nie wiem po co prasa wałkuje ten temat codziennie?!1