Bild: 5-6 tygodni przerwy Muellera!

Fatalne wieści docierają do nas w sprawie stanu zdrowia Thomasa Muellera, który podczas wczorajszego meczu z Hamburgerem SV opuścił boisko po 10 minutach gry z powodu urazu.

Przypomnijmy raz jeszcze − w drugiej połowie wczorajszego meczu w Hamburgu trener FCB postawił na Thomasa Muelleraktóry zastąpił Jamesa. Niemiec zaliczył doskonały początek, albowiem dograł piłkę w polu karnym do Corentina Tolisso, który wykorzystał podanie i zdobył bramką na 1:0.

Niestety Thomas Mueller nie mógł cieszyć się z resztą kolegów. Niemiec nabawił się urazu i po udzieleniu wstępnej pomocy sztabu medycznego FCB był zmuszony opuścić boisko po dziesięciu minutach gry.

Niestety nie mamy dla was zbyt dobrych wiadomości… Jak wynika z najnowszych doniesień niemieckiego dziennika "Bild" wychowanka Bayernu Monachium czeka nawet od 5 do 6 tygodni przerwy!

Jak się dowiadujemy przeprowadzone badanie wykazało zerwanie włókna mięśniowego w prawym udzie. Do tej pory Bayern Monachium nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia − pozostaje mieć nadzieję, iż diagnoza okaże się łaskawsza i Thomas będzie pauzował znacznie krócej.

Warto podkreślić, że jeśli informacje "Bilda" okażą się prawdziwe, to będzie to pierwszy poważniejszy uraz Thomasa Muellera w karierze!

Źródło: Bild.de