DieRoten.pl

Tym razem pora na dobre wiadomości. Z najnowszych doniesień z obozu Bayernu Monachium możemy dowiedzieć się, że gotowy do gry po długiej przerwie jest Juan Bernat.

reklama

„Sport1” informuje, że w najbliższym meczu ligowym trener Jupp Heynckes będzie miał do swojej dyspozycji obu lewych obrońców, czyli Davida Alabę i Juana Bernata.

Austriak z powodu stłuczenia po ostatnim meczu ligowym z Borussią Dortmund nie pojechał na zgrupowanie kadry narodowej i pozostał w Monachium, aby w spokoju poddać się odpowiedniemu leczeniu. Na całe szczęście z Alabą wszystko jest już w porządku.

Juan Bernat, który trenuje już od pewnego czasu wyleczył już uraz i odzyskał pełną sprawność po kontuzji kostki. Hiszpan doznał kontuzji w lipcowym spotkaniu z AC Milan i był zmuszony poddać się operacji. Rehabilitacja przebiegła pomyślnie i w najbliższą sobotę możemy spodziewać się powrotu Juana do kadry FCB.

Dziennikarze „Sport1” zaznaczają jednocześnie, że pod znakiem zapytania stoi występ Jerome’a Boatenga, który opuścił zgrupowanie kadry narodowej Niemiec ze względu na problemy mięśniowe.

Nie wiadomo również czy gotowy do gry będzie Thomas Mueller, który wznowił już treningi z zespołem – Jupp Heynckes nie będzie chciał podejmować zbędnego ryzyka, dlatego też występ wychowanka „Die Roten” również stoi pod znakiem zapytania.

Najbliższy mecz Bayernu Monachium odbędzie się już w sobotę – rywalem monachijczyków w dwunastej kolejce Bundesligi będzie Augsburg. Początek spotkania na Allianz Arenie o 15:30.

 

źródło: Sport1.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama14.11.2017 20:02
14.11.2017 19:44
Swietne info!!! Z Tomkiem i Boa bym jeszcze poczekal ale z Juanem i Davidem nie ma problemu:)
14.11.2017 09:43
No i ok, niech Bernat trochę pociśnie tego Alabę, by nie czuł się za pewnie.
13.11.2017 22:28
No i na takie wiadomości czekamy superrr
13.11.2017 21:29
Nic tylko się cieszyć:)
13.11.2017 16:46
13.11.2017 13:18
Boa to i tak na chwilę obecną zawodnik jedynie na ławkę, przynajmniej dla mnie, więc niech odpoczywa. Mueller również może przesiedzieć mecz na ławce, w ostatnim czasie w Bayernie było za dużo zbyt szybkich powrotów do gry i ponownych kontuzji. Lepiej nie ryzykować tym Bardziej, że sezon dopiero się zaczyna a Augsburg nie jest jakimś wielkim wyzwaniem.

reklama