DieRoten.pl
Reklama

Berisha: Dobrze się odnalazłem w klubie

fot. Ł. Skwiot
Reklama

W trakcie dotychczasowego letniego okienka transferowego, do drugiej drużyny Bayernu trafiło kilku nowych zawodników.

Wśród nich możemy wymienić dwójkę utalentowanych graczy – Diona Berishę oraz Davida Dell'Erbę – którzy jeszcze kilka tygodni temu reprezentowali drugą ekipę Augsburga.

Ostatnio Berisha udzielił obszernego wywiadu dla klubowych mediów FCB, w którym odniósł się do wielu różnych tematów związanych ze swoją przeszłością czy też nowym wyzwaniem w Monachium. 20-latek podkreślił również, że został bardzo dobrze przyjęty przez nowych kolegów.

− Dobrze się wczułem. Chłopcy dobrze mnie przyjęli i wiele się wydarzyło podczas przygotowań i startu w lidze w ciągu ostatnich kilku tygodni – powiedział Berisha.

− Nauczyłem się wielu nowych rzeczy od samego początku. Zaczęło się od testów wydajności w Campusie, których wcześniej nie miałem w ten sposób i w takiej szczegółowości. Zespół ułatwił mi integrację w ciągu ostatnich kilku tygodni – dodał.

− Poznałem kilku chłopaków i szybko zacząłem się dogadywać z resztą. Jednostki są wyczerpujące, ale fajnie jest codziennie pracować z tak dużą intensywnością. Po starcie sezonu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać wyzwań podsumował Dion Berisha.

Póki co Dion Berisha miał okazję zagrać w obu meczach ligowych dla FCB II. Jego dorobek to 149 minut spędzonych na boiskach oraz jedna strzelona bramka (w debiutanckim występie przeciwko Wacker Burghausen tydzień temu).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...