DieRoten.pl

Jeśli wierzyć słowom prezesa Bayernu Monachium, czyli Rummenigge, monachijczycy mogą w przyszłości zdecydować się na wypożyczenie kilku graczy do Werderu Brema.

Karl-Heinz Rummenigge nie ukrywa, iż jest pod wielkim wrażeniem tego, jak Werder Brema szkoli i prowadzi młodych zawodników w ostatnich latach.

Bremeńczycy nie tylko dbają o swoich wychowanków, ale i również ściągają do klubu młodych i perspektywicznych piłkarzy, którzy są następni promowani i rozwijani przez trenera. Jako jeden z przykładów można podać między innymi Milota Rashicę czy Josha Sargenta.

W związku z tym prezes bawarskiego klubu nie wyklucza, że w przyszłości „Bawarczycy” być może zdecydują się na 1-2 wypożyczenia do ekipy „Die Gruen-Weissen”, zwłaszcza że to właśnie tam spory progres poczynił Serge Gnabry.

− Serge Gnabry również nabrał cennego doświadczenia w Werderze, zanim trafił do nas i grał w Hoffenheim − powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

− Nie wykluczam, że w przyszłości wypożyczmy do nich ponownie 1 czy 2 utalentowanych zawodników − podsumował prezes Bayernu.

Portal „Fussball Transfers” spekuluje, że potencjalnymi zawodnikami, którzy mogliby trafić do Werderu na wypożyczenie są Leon Dajaku, Joshua Zirkzee, Jamal Musiala, Chris Richards lub Angelo Stiller.

źródło: Fussball Transfers

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama21.11.2020 16:50
Wypożyczyć Zirkzee albo tam albo do Kolonii.
21.11.2020 14:39
jestem pewien, że Zirkzee pójdzie zimą na wypożyczenie.
21.11.2020 10:47
Jeśli tylko im to pomoże i nie przeszkodzi pierwszej drużynie, jestem za :)
21.11.2020 08:14
Żebyśmy mieli coś na rezerwie heheh
21.11.2020 03:06
A niech wypożyczają na zdrowie. Z dwoma zastrzeżeniami. Po pierwsze wypożyczony piłkarz musi bezwzględnie grać, może nie 34 x 90 minut, ale żeby to nie było 10 x 10 minut. Albo nic jak Fruchtl. Po drugie wypożyczenia muszą być takie, żeby nie osłabiały tego co już mamy w kadrze. A mamy tych ludzi na styk i można biadolić, że ten czy tamten młodzik jest słaby, ale w podbramkowej sytuacji lepiej jest go mieć, niż układać obronę z pomocników albo atak z obrońców.
21.11.2020 01:14
Jak w Bayernie mają otrzymać w sezonie łącznie 90 minut to trzeba wypożyczać najbardziej obiecujących zawodników do ogrywania i weryfikacji na poziomie BL.