Bayern U19 gromi w derbach

Cóż za początek dla zawodników Bayernu U19! W swoim pierwszym meczu podopieczni Kurta Niedermayera pokonali w derbach rywala z Monachium - TSV 1860 aż 4-0! Wynik z pewnością mógłby być o wiele większy ze względu na ogrom sytuacji stwarzanych przez zawodników monachijskiego Bayernu.

Wynik spotkania otworzył się już w 23. minucie spotkania kiedy to bramkarza rywali pokonał Oliver Markoutz. Po zdobyciu tej bramki młodzi Bawarczycy zdominowali Grünwalder Stadion na który przybyło w tym dniu 700 widzów.

W drugiej połowie spotkania, a dokładniej w 65. minucie Marius Duhnke zdobył kolejnego, drugiego już gola dla Bayernu. Zaś dwie ostatnie bramki zostały zdobyte przez znakomicie spisującego się w tym meczu Dominika Brusicia, który wpisał się na listę strzelców w 75. i 87. minucie spotkania.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż Lwy kończyły rozgrwykę w osłabieniu, bowiem w 69. minucie spotkania za drugą już żółtą kartkę z boiska wyleciał Liridon Vocay.

Źródło: fcb.de