DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-17 rozpoczął przygotowania

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Po tym jak niedawno przygotowania do rundy wiosennej wznowili gracze U-19 i U-23, tym razem przyszła pora na zespół do lat siedemnastu.

Bayern Monachium za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu potwierdził, że do treningów i przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024 powrócili piłkarze FCB do lat siedemnastu.

Podopieczni Petera Gaydarova swój pierwszy oficjalny trening odbyli na początku tego tygodnia i mimo niskiej temperatury i opadów śniegu, młodzi monachijczycy trenowali na wysokich obrotach, zaś na zajęciach panowała bardzo dobra i przyjazna atmosfera.

− Chłopcy rozpoczęli przygotowania do drugiej połowy sezonu z dużą energią i entuzjazmem po przerwie zimowej. W pierwszych dniach skupiliśmy się przede wszystkim na podstawach, zarówno pod względem umiejętności technicznych i taktycznych, jak i kondycji – powiedział trener Gaydarov.

− Pomimo niezbyt łatwych zimowych warunków, mieliśmy dobre tempo na boisku i jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszych sesji – podsumował Peter Gaydarov.

Co do pierwszego meczu o stawkę Bayernu U-17, młodzi monachijczycy do akcji wracają dopiero 18 lutego, kiedy to to podopieczni Gaydarova podejmą na własnym podwórku ekipę FSV Mainz U-17 (początek tego spotkania ligowego zaplanowano o 11:00).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...