DieRoten.pl
Reklama

Bayern rozczarowany formą i występami Daviesa

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Od dłuższego już czasu jednym z głównych tematów związanych z Bayernem Monachium w mediach jest dalsza przyszłość Alphonso Daviesa.

Obecna umowa kanadyjskiego defensora z bawarskim klubem jest ważna do końca czerwca 2025 roku i choć niedawno zawodnikowi przedstawiono propozycję nowego kontraktu, to póki co „Phonzie” i jego agent odmawiają podjęcia decyzji.

Niemniej jednak wieczna dyskusja na temat Alphonso i jego dalszej przyszłości mają niemały wpływ na jego formę, co widać na przestrzeni ostatnich tygodni, a nawet miesięcy – wielu kibiców oraz ekspertów nie ma wątpliwości, że Davies często bywa „nieobecny” na boisku…

Jak z kolei informuje Fabrizio Romano oraz dziennikarze „Bilda”, szefowie FCB nie są zadowoleni, a wręcz zaskoczeni formą 23-latka. Nawet przeciwnicy na boisku bywają zadziwieni postawą reprezentanta Kanady, który sprawia wrażenie, jakby mu w ogóle nie zależało.

Ponadto kierownictwo monachijczyków obawia się, że piłkarz w ogóle nie przejmuje się kiepskimi występami oraz formą całego zespołu… Mówi się, ze Alphonso Davies bywa na boisku częściej apatyczny i nie okazuje już żadnych emocji na boisku oraz poza nim.

− Phonzie miał swoje problemy z Saką na początku, ale inni obrońcy też je mają. W drugiej połowie Phonzie był znacznie bardziej stabilny na tle swoich rywali z Arsenalu. Nie jestem w stanie powiedzieć, skąd u niego taki spadek wydajności, z czym ma to związek – powiedział Max Eberl po meczu z Arsenalem.

Źródło: Bild / Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...