DieRoten.pl
Reklama

Bayern II z porażką w sparingu

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Pierwotnie w ten weekend piłkarze Bayernu II powinni rozegrać mecz ligowy, ale ich spotkanie z racji na przerwę reprezentacyjną zostało przełożone.

Jak już informowaliśmy Was wcześniej, z racji na marcową przerwę reprezentacyjną, pojedynek ligowy Bayernu II z Augsburgiem II musiał zostać przełożony na początek kwietnia.

Niemniej jednak podopieczni Holgera Seitza nie chcieli odpuszczać i w ramach lepszego przygotowania do kolejnych wyzwań w bawarskiej lidze regionalnej, wczoraj monachijczycy rozegrali mecz towarzyski z TSV Kottern. Ostatecznie FCB II poległo 1:3, zaś gola honorowego zdobył Taichi Fukui.

− W okresie poprzedzającym mecz mieliśmy kilka krótkoterminowych absencji z powodu przeziębień lub drobnych urazów. Dlatego też ściągnęliśmy kilku zawodników z drużyny U-19. Było jasne, że nie będzie to łatwy mecz – powiedział trener Seitz.

− Widać to było zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej połowie byliśmy lepiej skoordynowani i graliśmy z zaangażowaniem. Wynik jest w porządku, ale zawsze jest to denerwujące, gdy się przegrywapodsumował Holger Seitz.

Monachijczycy mają teraz jeszcze sporo czasu na regenerację i odpowiednie przygotowania, albowiem kolejne ligowe spotkanie odbędzie się dopiero 31 marca, kiedy to zawodnicy Bayernu Ii zagrają na wyjeździe w ramach 30. kolejki z ekipą SV Heimstetten. Początek tego boju zaplanowano o 19:00.

FCB II: 

Mayer - Kehl, Wimmer, Janitzek, Sanyang - Fukui, Pavlovic (46’ Dettoni), Brueckner (46’ Becker) - Hepurn, Dibrani (46’ Qashi), Fust.

Bramki: 

0:1 Hoffmann (4’), 0:2 Kaya (18’), 0:3 Fichtl (44’), 1:3 Fukui (77’).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...